Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artėja Radži vestuvės?

Radži
LNK nuotr. / Radži Aleksandrovičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį penktadienį laida „Super L.T.“ aiškinsis, kokią mylimąją slepia Radži. Pasklidus kalboms, kad žinomiausias Lietuvos čigonas Radži Aleksandrovičius nuo tautos slepia savo antrą pusę, laidos žurnalistams panūdo išsiaiškinti, kas ta paslaptingoji mergina.

Gerbėjai šnabždasi, kad dainorėlis mylimąją buvo išsivežęs net į poilsinę kelionę. „ Aš viską turiu, ko man reikia“, – gyvenimo pilnatve džiaugiasi Radži. Dainingasis čigonas galiausiai išsiduoda, kad yra numatęs net vestuvių datą.

Užkietėjęs viengungis Egmontas Bžeskas sugrįžo į buvusios merginos glėbį.

Garsusis prodiuseris ir menininkas Bžeskas savo pavyzdžiu įrodė, kad sena meilė nerūdija. Po   audringų romanų su garsiomis moterimis, Egmontas ryžosi antrą kartą pabandyti laimę su seksualiąja Oksana Zlatkovaite. Atgimusius jausmus pora įtvirtino atostogaudami Egipte, kur  jų nesekė jokie smalsūs paparacai. Išskirtiniame „Super L.T.“ interviu pora papasakojo apie naujai įsiplieskusią seną meilę bei ateities planus.

Milijonierė Irena Matijošaitienė dainuos ir išsiskyrusi su Ovidijumi Vyšniausku.

Garsi Kauno ponia Irena vos prieš kelias dienas pranešė, jog nebelips ant scenos su žinomu dainininku Ovidijumi Vyšniausku. Priežastis, lyg skyrybose – nesutapo charakteriai ir požiūris į darbą. „Kai visą dieną bandai susitarti dėl repeticijos ir tau neranda laiko, tai atrodo nerimta“, – išsiskyrimo priežastis vardija ponia Irena, kuri net ir pasitraukusi iš projekto ketina tobulinti vokalą.  Savo ruožtu, dainininkas Ovidijus teigia, jog dainų projektas jam trukdė dirbti:  „Aš turiu labai greitai susigriebti. Aš turiu skristi gastrolėms į JAV, į Kanadą. Taip pat opera Rygoje įpusėjusi, mano naujo albumo įrašai buvo pristabdyti“. Vis dėlto Kauno ponia leidžia suprasti, jog būtent ji apsisprendė nebedalyvauti duetų konkurse.

„Super L.T.“ – penktadienį, 19.10, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt