Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arūnas Valinskas per filmavimą auklėjo jaunąjį kolegą Andrių Tapiną

Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas
„Auksinio proto“ nuotr. / Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Lenk medį, kol jaunas“ – matyt, šia puikiai žinoma patarle nutarė pasinaudoti daugiau nei dvidešimt metų televizijoje dirbantis Arūnas Valinskas, nusprendęs paauklėti savo kolegą Andrių Tapiną pačiame „Auksinio proto“ filmavimo aikštelės centre.

„Ką Jūs ten vis kuždat savo kolegei į ausį?“ − bandė vieną iš intelektinio žaidimo dalyvių iškvosti A. Tapinas. Tuo tarpu drauge žaidimui vadovaujantis A.Valinskas nusprendė pamokyti jaunąjį laidos partnerį pavyzdingų manierų: „Kas Jus auklėjo? Jeigu vyras damai kužda kažką į ausį, vadinasi jis nenori, kad Jūs girdėtumėt!“. Maža to, Arūnas pradėjo provokuoti, kad Andrius jam ką nors pakuždėtų.

„Mažiausiai, ką aš norėčiau Jums padaryti – tai pakuždėti Jums kažką į ausį. Na, yra dar keli dalykai, kuriuos norėčiau dar mažiau padaryti. O mano auklėjimas, bendraujant su Jumis, Arūnai, krenta kasdien“, − rėžė A.Tapinas.

„Jis niekad ir nebuvo pakilęs“, − skolingas neliko ir A.Valinskas.

Kaip baigėsi „Auksinio proto“ vedėjų ginčas, kas tapo šios savaitės žaidimo nugalėtoju ir tęs kelionę svajonės link – kelionės dviem į bet kurią pasirinktą pasaulio šalį net dviem savaitėms, – paaiškės jau trečiadienį per LRT.

Intelektinio žaidimo gerbėjai taip pat sužinos apie pirmąją Europos čempione tapusią Lietuvos krepšinio rinktinę, iš kur kilo posakis „Audra vandens stiklinėje“, ką prieš pasirinkdamas kunigystę studijavo Maironis ir daugelį kitų įdomių ir intriguojančių faktų.

Komentarai
Šioje istorijoje Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt