Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Auksinių svogūnų 2010“ karalystėje – A.Grudytė-Guobienė, M.Mikutavičius ir V.Tulevičius!

A.Grudytė, M.Mikutavičius ir V.Tulevičius
TV3 nuotr. / A.Grudytė, M.Mikutavičius ir V.Tulevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šių metų „Auksinių svogūnų 2010“ apdovanojimų ceremoniją ves šviežiai iškepta vedėjų pora – Agnė Grudytė-Guobienė ir Marijonas Mikutavičius. O gal ir ne pora? Gal ir tercetas, nes bus dar vienas, lyg ir vedėjas, lyg ir ne visai – skambus TV3 televizijos „balsas“ Vytautas Tulevičius. Tačiau jis, prisidengęs tuo, kad jam patikėtas viso labo tik Stebuklingo Veidrodžio vaidmuo, pareiškė savo amplua nekomentuosiąs.

„Ir taip dažniausiai dėl kreivos fizionomijos visuomet veidrodis kaltas“, – burbtelėjo net labiausiai nejautraus ausies būgnelio iš karto atpažįstamas TV3 balsas ir nuėjo rūpintis prabangesniais rėmais savo vaidmeniui.

Tuo tarpu Agnė Grudytė-Guobienė, iki šiol TV3 žiūrovams pažįstama iš serialo „Naisių vasara“, negalėjo atsistebėti kvietimu į „Auksinius svogūnus“.

„Pirmą kartą turėsiu galimybę pasirodyti žiūrovams iš visai kitos pusės“, – aiškino ji ir sunkiai atsidususi pridūrė: – Bijau, kad tokią galimybę turės ne tik ,Svogūnų‘ gerbėjai, bet ir aš pati. Iki šiol mano balandžio pirmosios būdavo daug paprastesnės – apgavai artimą savo ir dingsti, kol neatėjo apgauti tolimas.“

Agnė ilgai mąstė, kokį komplimentą adresuoti savo kolegai Marijonui Mikutavičiui, tačiau po to nusprendė, kad užteks lakoniškos frazės „negaliu apie jį pasakyti nieko blogo“.

Skirtingai nuo jos, Marijonas Mikutavičius apie save galėtų pasakyti daug blogo, tačiau kol kas kaupiasi ir užsirašinėja, ką nuodėmingo nuveikė per praėjusius ataskaitinius metus nuo pernykščių „Auksinių svogūnų“.

„Šiaip ar taip, netikusių poelgių ir paslydimų einant erškėčiuotu nuodėmių keliu tiek daug, kad dabar galėčiau drąsiai balotiruotis į Seimą, – tvirtina Marijonas. – Į aukščiausias pozicijas mano CV gal ir per silpnas, tačiau kokiu pusėtinai kvėštelėjusiu frakcijos seniūnu galėčiau drąsiai pabūti. Bet viską, ką aš galvoju apie savo ateitį politikoje, rinkėjai galės sužinoti tik balandžio pirmą dieną“, – paslaptingai apie nykštį sukdamas blakstienos plauką žadėjo nusipelnęs respublikos artistas ir ilgametis „Svogūnų“ rengėjas.  

„Auksinių svogūnų 2010“ apdovanojimų ceremonija su Agne, Marijonu ir Vytautu – jau greitai per TV3.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt