Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Burbule” izoliuotą D.Tamošiūnaitę-Budrę iš proto varė ramybė

Renginyje apsilankė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renginyje apsilankė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujojo „Lietuvos ryto“ televizijos žaidimo „Burbulas” dalyvių gretas papildė pirmosios garsenybės. Su nepažįstamais žmonėmis trims dienoms atsiriboti nuo informacijos ir pasaulio pasiryžusios dainininkė Eva ir laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė netruko pajusti, kaip greit pasikeičia gyvenimo tempas.

„Antrą dieną nuo ramybės man ėmė spengti galvoje. Esu įpratusi būti lengvame triukšme: namuose visada kas nors dainuoja, kalba, bent radijas transliuoja, skamba mobilusis. Čia, kur esame apsistoję, tokia ramybė... Bendrose erdvėse groja rami muzika, o kambaryje visiška tyla. Antrą vakarą ėmiau svarstyti, kaip reikės užmigti, o trečiąją pradėjau bijoti, kad nuo tos ramybės man prasidės depresija. Pradėjau beprotiškai ilgėtis triukšmo, šeimos ir ypač dukros”, – prisipažino Daiva. Beje, dukra Adelė ją atkalbinėjo nuo dalyvavimo „Burbule“.

Kitaip nei Tamošiūnaitei-Budrei, dainininkei Evai trijų dienų poilsis nuo įprastos aplinkos nuošaliasniame viešbutyje patiko. Tiesa,  ji prisipažino, kad sunkiausia buvo ištverti be telefonų. Net dainininkės sūnūs išlydėdami ją į „Burbulą“ juokėsi, kad mama be telefono neišgyvens. Kad ir kaip ten būtų, vakarykštėje  laidoje Eva įrodė, kad net po trijų dienų izoliacijos nuo bet kokios informacijos ji neprarado nuovokos ir moteriškos intuicijos.

Susumavus pirmų trijų „Burbulo“ laidų rezultatus paaiškėjo, kad dainininkė pasirodė sumaniausiai – ji geriausiai iš visų žaidėjų susigaudė, kurios  pateiktos naujienos yra sufabrikuotos, o kurios – tikros. Eva vos nelaimėjo skrydžio bilietų į Paryžių, tačiau jai koją pakišo paskutinis laidos etapas - „Blic klausimų“ turnyras. Iš studijos dainininkė išėjo nešina kitu prizu – dviem skrydžio bilietais į Kopenhagą.

Kaip seksis kitai garsenybei - nuo ramybės pavargusiai Daivai Tamošiūnaitei įveikti „Burbulo“ užduotis, žiūrovai pamatys jau šį vakarą.

Žaidimo metu ji ir dar du dalyviai, kurie kartu buvo izoliuoti nuo informacijos, privalės atskirti, kuri iš pateiktų naujienų tikra, o kurios tėra laki kūrybinės komandos fantazija. Už kiekvieną teisingą atsakymą žaidėjai gauna ne taškus, o mylias. Daugiausiai teisingų atsakymų surinkęs nugalėtojas laimi du skrydžio bilietus į tą šalį, kiek mylių yra nuo jos iki Vilniaus. Tai reiškia, kad „Burbulo“ dalyviai gali laimėti skrydį tiek iki Rygos, tiek iki Paryžiaus ar Romos. 

Linksmas ir informatyvus žaidimas „Burbulas” kartu su sumaniąja Livija Gradauskiene – kiekvieną darbo dieną 19, 20 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt