Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karuose“ triumfavo mėlynasis E.Seiliaus Marijampolės choras (nuotraukos)

Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / E.Seilius ir K.Zmailaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienio vakarą visi chorai Valentino dienos proga dainavo meilės dainas. Jauki ir šilta studijoje tvyrojusi atmosfera užglaistė „Chorų karų“ dalyvių emocijas – net ir mažiausiai simpatijų surinkusi, tą vakarą negalavusi Mia nenusiminė. Tuo tarpu E.Seiliaus choras tapo projekto lyderiais ir šventė pergalę.

Purpurinis Vilniaus choras  ir Irena Starošaitė iš komisijos susilaukė ir pagyrų ir priekaištų, tačiau tai nesutrukdė šiam kolektyvui surinkti pačių aukščiausių balų. Daugiausiai komisijos priekaištų kliuvo dėl dainos metu nesusidainavusių sopranų.

„Labai derėjo aranžuotė su kūrinio stiliumi, viskas buvo labai gražu“, – pagyrė Rūta Ščiogolevaitė.

Tuo tarpu muzikologė Zita Kelmickaitė ragino aptingusius vilniečius palaikyti savo chorą, paimti telefoną į rankas ir balsuoti.

„Man trūko Irenos. Man trūko manieros. Jūs buvote tokie aristokratiški. Negalima visą laiką būti gražiems – ilgainiui pasidaro bjauru. Buvote tokie miesčionys... Aš už Vilniaus chorą, bet kad man nebūtų gėda“, – emocingai kalbėjo choreografas Jurijus Smoriginas.

Klaipėdos dangiškasis choras Deivis tapo psichiatrinės ligoninės pacientais ir atliko „Queen“ dainą „Somebody To Love“.

„Dešimt yra per mažai, reikėtų vienuolikos. Aš nežinau, kiek jie kartų gali stebinti, koks originalus, puikus pasirodymas. Visi girdėjotės, matėtės. Ta choro darna...“ – komplimentais žarstėsi Z.Kelmickaitė.

„Jeigu turėčiau tokį chorą, aš tikrai džiaugčiausi. Mačiau jūsų atsidavimą menui, jūs mane labai nustebinot“, – sakė operos solistas Vladimiras Prudnikovas.

„Mane labai pradžiugino. Girdėjome daug spalvų, daug garsų, dinamiką. Buvo skoninga, gražu“, – gyrė R.Ščiogolevaitė.

„Jūs paėmėt Merkurį, kuris, žinome, buvo beprotis. Negalima tokios dainuos dainuoti akademiškai. Deivi, buvai per daug gražus, matyt nori palikti gražų įrašą savo būsimam vaikeliui“, – kaip visados kritiškas išliko J.Smoriginas.

Choreografas taip pat kritikavo choristų aprangą ir teigė, kad televizijos ekranas reikalauja daugiau spalvų ir emocijų. „Dovanotam skudurui į spalvas nežiūrima“, – apginti choro garbę suskubo V.Šapranauskas išpeikęs J.Smorigino palaidinę, kurią jis kelionės metu gavo dovanų.

Šampaninis Kauno choras su N.E.O. vokalistu Raigardu Tautkumi komisijos buvo iš peties supeiktas.

„Man buvo nuobodu, nepajutau emocijos, man nepatiko „klubinė“ choreografija. Aš įsivaizduoju, kad žiūrovams buvo dar neįdomiau, sėdintiems ant „sofkutės“, – kritikavo J.Smoriginas.

Taip liūdnai žiūrėjau į savo kauniečius ir taip pavydėjau Marijampolės chorui, kurio merginos šiandien net išsirengė. Man ištryško ašara, patikėkite manimi. Vienas bachūras – zuikis – buvo toks artistiškas.

Z.Kelmickaitė prisipažino įsimylėjusi Kauno chorą, o R.Ščiogolevaitė kritikavo dainos atlikimą ir teigė neišgirdusi „seksualių altų“, kuriuos dainoje stengėsi atskleisti R.Tautkus. „Idėja puiki, bet balsai neskambėjo. Buvo šiek tiek nuobodoka, spalvų buvo mažai. Tai ne konkursinė daina“, – toliau kritikavo Rūta.

Edmundo Seiliaus Marijampolės mėlynasis choras atliko romantišką Eltono Johno dainą „Can You Feel The Love Tonight“.

Z.Kelmickaitė pagyrė Valentino dienai puikiai tinkančią dainą, o R.Ščiogolevaitė E.Seiliui patarė daugiau vietos palikti savo chorui – leisti bent vieną posmelį sudainuoti pačiam.

„Man taip liūdna. Taip liūdnai žiūrėjau į savo kauniečius ir taip pavydėjau Marijampolės chorui, kurio merginos šiandien net išsirengė. Man ištryško ašara, patikėkite manimi. Vienas bachūras – zuikis – buvo toks artistiškas“, – komplimentus choro nariams žarstė J.Smoriginas.

Komisijos favoritai išsidėstė tokia tvarka: 40 balų surinkęs I.Starošaitės vadovaujamas choras, 39 balus – Deivio ir E.Seiliaus, 38 – Mios ir 36 balus gavęs R.Tautkaus choras.

Žiūrovai daugiausiai savo simpatijų skyrė R.Tautkaus chorui, surinkusiam 12397 balsus. Antroje vietoje atsidūrė E.Seiliaus choras, trečioje – Deivio, ketvirtoje – Mios, penktoje – I.Starošaitės choras.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė E.Seiliaus mėlynasis Marijampolės choras, antroji vieta teko Deivio chorui, trečioji – R.Taukaus, ketvirtoji – I.Starošaitės, paskutinė – negalavusios Mios Panevėžio chorui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt