Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donatas Montvydas prisipažino dvejus metus nelegaliai dirbęs statybose

Donatas Montvydas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Donatas Montvydas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Esu pakeitęs penkis darbus. Dirbau didžiausiame prekybos centre, paskui dvejus metus esu nelegaliai dirbęs statybose. Tėvai pinigų duodavo tik maistui, o man reikėjo jų pramogoms“, – jaunystę prisimins dabar jau visoje Lietuvoje garsus atlikėjas Donatas Montvydas.

„Visiems sakydavau, kad buvau „Dainų dainelės“ laureatas, o neseniai mama man sako: „Kodėl tu visiems sakai, kad buvai laureatas? Tu tik patekai į finalą.“ Kodėl aš nusprendžiau, kad buvau laureatas, nežinau... Apsimelavau“, – šypsosis Donatas ir tikins, jog būtent pasirodymas „Dainų dainelės“ scenoje ir buvo jo tramplinas į tolimesnę muzikinę karjerą. Čia pat, laidos „Viskas bus gerai“ studijoje jis atliks tą pačią zuikučio dainą ir net su uodegytės pavizginimu.

Laidos vedėja Renata Mikailionytė iš karto puls klausti, kiek pastangų Donatas įdeda, kad taip gerai atrodytų: „Aš 3–4 kartus per savaitę lankau kovos menų užsiėmimus, gimnastikos salę, taip pat turiu individualius užsiėmimus – tai kvėpavimo, lankstumo pratimai. Prisimenu savo tėtį – jis nuolat bėgiodavo Vingio parke. Tai, matyt, judėjimo ir mankštos svarba man buvo diegta nuo vaikystės.“

D.Montvydas prisipažins – dar prieš metus jis nesuprato, kam reikalingi socialiniai tinklai, o dabar ten jis viešina visą savo gyvenimą.
 
„Suvokiu, kad esu pavyzdys, kad mano gyvenimo būdas, mano idėjas gali daryti įtaką jauniems žmonėms, todėl noriu jiems parodyti, kad jauni žmonės irgi gali kurti šeimas, auginti vaikus, sveikai gyventi“, – tikins žinomas atlikėjas.

Kodėl D. Montvydas Japoniją vadina savo svajonių šalimi? Kokią frazę jis kiekvieną rytą girdi iš savo žmonos lūpų? Ir kaip jis jaučiasi būdamas tėčiu?

Įdomiausi atsakymai –  pirmadienį, kovo 17 dieną, 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt