Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dotnuvos vienuolyno celėje, kurioje melsdavosi Tėvas Stanislovas, įrengta tupykla

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Garsaus poeto Bernardo Brazdžionio dukterėčia, tautodailininkė ponia Aldona Brazdžionytė-Oškeliūnienė savo dienas dabar leidžia slaugos ligoninėje. Nors turi sūnų, kuriam per neapdairumą ar iš didelės meilės padovanojo savo butą.

Laidai „24 valandos“ paskambino  namo, kuriame ji pragyveno daugiau nei 30 metų, pirmininkas. Vyriškis paprašė padėti šiai moteriai, nes per kelias savaites, kai motina atsigulė į slaugos ligoninę, jos vienturtis sūnus pakeitė buto durų spynas, išvežė baldus, šaldytuvą, skalbimo mašiną ir t.t.  Be to, į laikraštį įdėjo skelbimą, kad butas parduodamas. Anksčiau sūnus mamai žadėjo, kad jei kada ir parduos dovanotą 3 kambarių butą, tai jai būtinai nupirks vieno kambarėlio. Deja, atrodo, kad jis to daryti neketina, o mamos slaugos ligoninėje irgi nelanko. Seselės prašė, kad sūnus bent šiltesnių rūbų mamai atvežtų, nes ji labai mėgsta išeiti į lauką  pasivaikščioti. Deja, senutė su tomis pačiomis šlepetėmis, su kuriomis buvo atvežta, eina ir į lauką pasivaikščioti, o paltuką skolinasi iš kaimynių.

Atvykus į ligoninę, močiutė iš karto paprašė, kad LNK laidos “24 valandos” komanda nuvežtų ją namo. Raktus nuo savo buto ji turėjo ir labai džiaugėsi, kad pagaliau pamatys, kas dedasi jos namuose. Deja, prie buto durų laukė nusivylimas – spyna pakeista. Skaudu žiūrėti į senolę, raudančią prie savo, dabar jau buvusio, buto durų, kurias, perkeltine prasme, prieš nosį jai užtrenkė vienturtis sūnus.

Išvydęs filmavimo kamerą jis iš viso pasiuto – trenkė į ją taip, kad net sudužo apšvietimo lempa. Išsigandusi žurnalistė iškvietė policiją, o kol ji atvyko, močiutės sūnus spėjo dar kartą trinktelėti per kamerą… Tačiau dėl savo šilto būdo iš karto visos kūrybinės grupės numylėtine tapusią Bernardo Brazdžionio dukterėčią vis dėlto pavyko paguosti. 

Kita laidos istorija – ne mažiau šokiruojanti. Tik šį kartą pasityčiota ne iš gyvo žmogaus, o iš Tėvo Stanislovo šviesaus atminimo. Dotnuvos vienuolyne, celėje, kur maldai susikaupdavo Tėvas Stanislovas, šiandien įrengta… tupykla. Keista iš dabartinio Dotnuvos klebono Gražvydo Geresionio lūpų girdėti su neslepiama ironija tariamą pažadą ateityje “paauksuoti išvietę”.

Visų šventųjų dienai artėjant „24 valandos” pasakos apie atminimą ir pagarbą, kaip šie žodžiai šiandien suprantami Lietuvoje. Pirmadienį 16.40 val. per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt