Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egidijus Dragūnas rytą pradeda šimtu atsilenkimų

Egidijus Dragūnas
TV3 nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Filmuodamasis TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ dainininkas Egidijus Dragūnas atskleidė keletą įdomių savo gyvenimo detalių. Laidos vedėjai Vladai Musvydaitei jis prisipažino, kad kiekvieną rytą padaro po šimtą atsilenkimų.

Kad įtikintų, jog nejuokauja, grupės „Sel“ lyderis čia pat filmavimo aikštelėje pademonstravo, kaip jis mankštinasi.

„Namie turiu tokį paprastą treniruoklį, su kurio kiekvieną rytą atsikėlęs darau atsilenkimus. Kartais pabėgioju, o rimčiau sportuoju dažniausiai tada, kai turiu laiko“, – šį sekmadienį laidoje sakys E. Dragūnas.

Paklaustas, kas jį motyvuoja sportuoti, grupės „Sel“ lyderis atviraus, kad geriausias paskatinimas neapsileisti – vaizdas veidrodyje.

„Kaip nusprendžiu, kad jau reikia eiti sportuoti? Pasižiūriu į pilvą, tada pasižiūriu į jį antrą kartą, ir tada viskas pasidaro labai aišku“, – aiškins juokdamasis Sel‘as.

Filmavimo metu jis nuolat žvalgėsi į laikrodį ir į veiksmą už kadro stebintį savo sūnų Deividą. Jis berniukui buvo pažadėjęs, kad, kai tik baigs filmuotis, kartu nuveiks ką nors smagaus. E. Dragūnas yra didelis muai tai kovos sporto gerbėjas, todėl ir sūnui stengiasi parodyti šios sporto šakos žavesį.

„Muai tai yra ne tik kovos menas, bet ir gyvenimo būdas. Ši sporto šaka turi savo tradicijas, moko susikaupti, gerbti varžovą ir, aišku, palaikyti fizinę formą. Deividas irgi lanko muai tai treniruotes“, – pasakos E. Dragūnas.

Susipažinęs su Europos muai tai čempionu Sigitu Gaižausku dainininkas dvikovai nesiryžo, tačiau laidos filmavimo metu net kelis kartus pajuokavo, kad laidos vedėjai Vl. Musvydaitei vertėtų ne klausinėti, o pačiai sužinoti, kas yra nokdaunas.

Tokia galimybė pasitaikė, kai sporto salės duris pravėrė Europos muai tai vicečempionė Vaida Masiokaitė. Kaip laidos vedėja Vl. Musvydaitė patyrė net penkis nokdaunus? Tai bus galima pamatyti jau šį sekmadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

„Sportuok su mumis“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!

TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt