Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis elgetas mokė tautinių dainų

 „Turtuoliai-vargšai“ laidos dalyviai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Turtuoliai-vargšai“ laidos dalyviai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešpaskutinėje TV3 vasaros socialinio projekto „Turtuoliai-vargšai“ serijoje – dviejų milijonierių, pramogų pasaulio žvaigždžių akistata su skurdu. Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis socialiniame eksperimente nusprendė dalyvauti kartu. Pirma, taip drąsiau, antra, dviese jie tikėjosi užsidirbti daugiau pinigų.

„Ar baisu? Nežinau, tikriausiai nėra malonu. Mes pro elgetas praeiname suraukę nosis. Nors vakar tikrai ruošiausi šios dienos eksperimentui. Su draugais sėdėjome lauko kavinėje Kaune ir priėjus elgetautojams bandžiau išklausyti jų gyvenimo istorijas. Patikėkite, buvau be žado. Kai kurie tikrai išsimokslinę ir labai protingi žmonės, tačiau nusivylę gyvenimu. Baisu, kas darosi. Nesitikėjau“, – pasakojo E.Bžeskas.

Visiškai pasikeitę grimo kėdėje vyrai atsipalaidavo. Tik pasirodę gatvėse, nusprendė pakeisti taktiką ir jaudulį paslėpti po juoko kauke. Tiesa, nieko gero neradę konteineriuose į turgų keliavo prisiskynę lauko gėlių.

„Tai neįkainojama patirtis. Sunku žmonėms šiais laikais. Patys turime tėvus ir asmeniškai aš netikiu, kad sulauksiu pensijos, todėl jai užsidirbti reikia jau dabar“, – sako U.Kiguolis. Susidraugavę su turgaus žmonėmis ir pralinksminę vilniečius Gedimino prospekte, klūpodami ir prašydami išmaldos vyrai nusprendė uždainuoti.

„Bet kokioje situacijoje nereikia prarasti vilties. Viskas įmanoma. Aišku, vieną, antrą, trečią dieną Vilniuje pasilinksminsi, žmones pajuokinsi, jie aukos. Bet manau, kad į linksmus elgetas praeiviai žiūri daug atlaidžiau“, – reziumavo Mantas.

Kaip seksis vyrams iš praeivių rinkti aukas? Ar pasiteisins jų nauja išmaldų prašymo mada, sužinosite „Turtuolių-vargšų“ laidoje trečiadienį 20.10 val. per TV3.

15min.tv – nemokama televizija internete

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt