Publikuota: 2013 kovo 1d. 10:03
Žmonės.lt

Gydytojo patologo darbą išbandęs Marius Mačiulis: „Toje aplinkoje pagalvoji apie gyvenimo laikinumą“

Populiarus lietuvių aktorius Marius Mačiulis LNK seriale „Kriminalistai“ vaidindamas gydytoją patologą pirmą kartą gyvenime patyrė, ką reiškia filmuotis supamam negyvėlių.
Marius Mačiulis
LNK nuotr. / Marius Mačiulis

Naujojo serialo „Kriminalistai“ scenos, kuriose vaidina gydytojo patologo personažą kuriantis M.Mačiulis, vyksta ne adaptuotoje paprastoje erdvėje, o  Valstybinėje Teismo medicinos tarnyboje. „Ten ir lovos, į kurias negyvėlius guldo – tikros, ir jų apžiūros įrankiai – tikri, ir „klientai“, kurie už durų maišuose laukia... Tokiomis aplinkybėmis pagalvoji apie šio gyvenimo laikinumą“, – pasakoja M.Mačiulis.

Kai kurias serialo scenas padeda sustiprinti specialiai pagaminta butaforija, pavyzdžiui, 2-oje serijoje naudojamas nuodėguliais padengtas žmogaus „kūnas“. „Jis pagamintas, rodos, iš putoplasto, atrodo labai tikroviškas, aptirpęs, palieka įspūdį“, – užkulisių gudrybėmis dalijasi M.Mačiulis.

Pasak jo, filmavimo aikštelėje sukuriamas toks įspūdis, kad jautresniems ir keliai linksta. „Vieną aktorę už parankių reikėjo laikyti, kol filmavosi. Antro dublio nė nebedarėme. Režisierius pagailėjo, pasiūlė išvesti kolegę į lauką“, – atskleidžia M.Mačiulis.

„Kriminalistų“ serija su apdegusiais palaikais ir alpėjančia veikėja bus parodyta jau šį sekmadienį. 21 val. tik per LNK. Pagal daugybę apdovanojimų pelniusį lenkų scenarijų kuriamame lietuvių seriale rodomas šiuolaikinio didmiesčio gyvenimas, kupinas šaltakraujiškų nusikaltimų, kuriuos tiria profesionali žmogžudysčių skyriaus komanda.

„Kriminalistuose“ vaidina lietuvių aktorių žvaigždynas: Simonas Storpirštis, Rimantas Bagdzevičius, Jūratė Vilūnaitė, Algirdas Dainavičius, Monika Bičiūnaitė, Justė Zinkevičiūtė ir kt. Kiekviena serija – tarsi atskiras filmas, turintis savo istoriją ir ją vainikuojančią netikėtą baigtį.

LNK nuotr./Marius Mačiulis
LNK nuotr./Marius Mačiulis

 

Skaityti visus komentarus 8
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga