Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į benamių vaidmenį įsijautę E.Bžeskas ir U.Kiguolis gatvėje gavo naudingų patarimų (nuotraukos)

 „Turtuoliai-vargšai“ laidos dalyviai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos „Turtuoliai-vargšai“ dalyviai U.Kiguolis (kairėje) ir E.Bžeskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 socialinio projekto „Turtuoliai-vargšai“ dalyviais tapo pramogų pasaulio veikėjai – muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas ir verslininkas Ugnius Kiguolis. Į gatvę prašyti išmaldos vyrai išėjo dviese ir net spėjo pasilinksminti.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./ „Turtuoliai-vargšai“ laidos dalyviai
Laidos „Turtuoliai-vargšai“  dalyviai

Meistriškai nugrimuoti E.Bžeskas ir U.Kiguolis gatvėje niekieno nebuvo atpažinti, tačiau kai kurie praeiviai pastebėjo filmavimo kameras ir iškart suprato, kad šie du benamiai – viso labo persirengėliai. E.Bžeską taip pat lengvai išduoti galėjo ausyje žybsintis auskaras.

Pasak E.Bžesko, išmalda sušelpę žmonės bijojo klausti, kodėl jie nedirba ir šlaistosi gatvėmis. Praeiviai netgi bijojo pažvelgti tariamiems benamiams į veidus. Tik viena pagyvenusi moteris valkataujančiai porelei liepė eiti dirbti.

Projekto dalyviai pasigyrė valandos, praleistos svetimame kailyje, rezultatais: suelgetauti beveik 22 litai, nemokamas gruzdintų bulvyčių pakelis ir naudingi kito benamio patarimai.

Pastarasis patarė, kur E.Bžeskas gali parduoti „rastą“ fotoaparatą, ir dar pridūrė, kad visas prieš tai darytas nuotraukas būtina ištrinti. 

Paklausti, ar išdrįstų po vieną eiti į gatvę ir apsimesti benamiais, U.Kiguolis ir E.Beskas suabejojo. „Dviese geriau, „fainiau“, – atsakė E.Bžeskas.

Nors kiti projekte dalyvavę pramogų pasaulio atstovai, pavyzdžiui, Nijolė Pareigytė, Karina Krysko ir Saulius Skambinas, kalbėjo, kaip juos smarkiai sukrėtė ši patirtis, benamio dalią pajutusiems U.Kiguoliui ir E.Bžeskui visa tai tapo smagia pramoga.

Juoką vis tramdęs E.Bžeskas prisipažino nespėjęs įsijausti į benamio vaidmenį ir viską daręs dėl pramogos. Prodiuseris teigė, kad jei iš tikrųjų prispirtų bėda, kitaip – daug nuoširdžiau  – prašytų išmaldos.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt