Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Kviečiu šokti“ iškrito Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė

Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė
LNK nuotr. / Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tai buvo vienas gražiausių „Kviečiu šokti“ vakarų – karnavalinė naktis. Šokėjai keliavo po karnavalus Vokietijoje, Prancūzijoje, Argentinoje, Brazilijoje, Afrikoje, Rusijoje, Lietuvoje.

Po Karolinos Liukaitytės ir Dainiaus Dimšos rusiško šokio visa Teatro arena plojo atsistojusi. Argentinietiškas Eglės Jakštytės ir Adomo Norkūno tango sukėlė žiūrovų plojimų audrą.

Net Ieva Šimukauskienė dažnai kartojo: dešimt.

Tačiau vienai porai karnavalinė naktis buvo lemtinga – iš projekto likus vos žingsniui iki finalo turėjo pasitraukti modelis Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė. Žiūrovai daugiausia balsų tradiciškai skyrė būtent šiai porai, bet jos karnavalas Prancūzijoje buvo stipriai sukritikuotas, ir pagal komisiją ši pora užėmė paskutinę vietą. Mažiausiai balsų žiūrovai atidavė Donato Bakėjaus ir Ernestos Balčiūnaitės porai. Komisija daugiausia balų skyrė Karolinai Liukaitytei ir Dainiui Dimšai.

Kitą šeštadienį LNK eteryje – tiesioginis „Kviečiu šokti“ pusfinalis, po kurio penkios stipriausios projekto šokėjų poros keliaus į naujametinį „Kviečiu šokti“ finalą gruodžio 31-ąją. Jis bus transliuojamas HD formatu. Šia ypatinga proga bus sukurtas specialus LNK HD kanalas. Tai bus pirma lietuviškos laidos transliacija HD formatu Lietuvos televizijų istorijoje.

Projekto laimėtojams atiteks 20 tūkst. litų prizas ir kelionė į Izraelį. Antrosios vietos laimėtojai pasidalins 10 tūkst. litų prizą, o trečiąją vietą pelniusi pora dovanų gaus kelionę į Izraelį.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė

1. Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša
2. Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas
3. Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus
4. Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė
5. Eglė Jakštytė ir Adomas Norkūnas
6. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
7. Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt