Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išbandymas „69 danguje“ merginoms – užrištomis akimis piešti svajonių vyrus

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Ingrida Martinkėnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Laidos „Norim dar! Su Radistais!“ filmavimo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Grupės „69 danguje“ merginos Ingrida Martinkėnaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko-Skambinė priėmė „Radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus joms mestą iššūkį: LNK laidos „Norim dar! Su Radistais“ filmavime ryžosi užrištomis akimis nupiešti po savo svajonių vyrą.

Antradienio pavakarę Vilniaus Teatro arenoje vykusios laidos „Norim dar! Su Radistais“ filmavime apsilankiusios grupės „69 danguje“ merginos nė nežinojo, kas jų laukia: apie J.Nainio ir R.Mackevičiaus joms mestą iššūkį išgirdo tik stovėdamos scenoje. 

O iššūkio būta sudėtingo: Ingrida Martinkėnaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko-Skambinė turėjo užrištomis akimis nupiešti po savo svajonių vyrą. Kad jį įsivaizduoti būtų paprasčiau, visoms trims dainininkėms papozavo pats J.Nainys – pakvietė nupiešti jo portretą. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Norim dar! Su Radistais!“ filmavimo akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Norim dar! Su Radistais!“ filmavimo akimirka

Manote, imti ir piešti užrištomis akimis – visai lengva? Kad būtų sunkiau, į darbą kibo R.Mackevičius: kiekvieną atlikėją po šešiskart apsuko ratu. O tada jau prašom, pieškite!

Vis dėlto ir tai „69 danguje” atlikėjoms nepasirodė sudėtinga – čiupusios po rašiklį svajonių vyrui nupiešti užtruko vos po kelias sekundes. „Radistai“ liko patenkinti merginų darbu – patys pagyrė, apdovanojo aplodismentais. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt