Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką Skaivai kalėjime pasakė Pipiro žudikas?

Skaiva su savo augintiniu
Skaiva su savo augintiniu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žymūs tautiečiai palaikė TV3 laidos „3-ias butas“ manifestą ir prisidėjo prie žmonių, garsiai tariančių „ne“ smurtui prieš gyvūnus. Antradienį 20.30 val. įžymybės laidoje ne tik svečiuosis su augintiniais, bet ir dainuos.

TV3 laidoje „3-ias butas“ susiburs kaip niekada daug įvairaus amžiaus, rūšies ir dydžio gyvūnų. Pavyzdžiui, Natalija Zvonkė pasirodys su aštrianagiu sfinksu Demonu. Dainininkas Stano atsiveš žuvyčių. O štai ponio dydžio Gedimino Jauniaus dogė Dogma čia akimirksniu susidraugaus su gerokai žemesniu Skaivos Jasevičiūtės taksu Marseliu.

Praėjusią savaitę Marselis netyčia tapo visos žiniasklaidos herojumi, o kartu ir būsimos „3-io buto“ laidos ašimi. Draugiškas taksas virto dar viena nepaaiškinamos žmonių agresijos prieš niekuo dėtus gyvūnus auka. Skaivos šuo užkliuvo netoliese gyvenančiai moteriai, ji spyrė keturkojui į pilvą. Antradienio vakarą įvyks netikėta akistata: moteris pasirodys laidoje ir mėgins paaiškinti, kodėl taip pasielgė.

Dar viena karšta akimirka – arši gyvūnų gynėja Skaiva ryžosi nuvykti į Pravieniškes ir kalėjime pasikalbėti su pasaulį sukrėtusios šuns Pipiro žūties kaltininku Svajūnu Beniuku. Ką jis pasakys S.Jasevičiūtei į akis? Ar gailisi dėl savo veiksmų?

Negana to, „3-iame bute“ apsilankęs garsusis medžiotojas, televizininkas Kristupas Krivickas drąsiai išklos, kad savo keturkojus muštruoja jėga.

„Ar tave galima pavadinti gyvūnų mylėtoju?“ – teirausis G.Jaunius.

„Ne“, – rėš K.Krivickas.

O ką keturkojų skriaudikams padarytų N.Zvonkė?

„Kiaušiukus nuraučiau“, – ramiai ištars ji, mirkdama vonioje su Leonardu Pobedonoscevu-Leo. Beje, ten, atokiau nuo kitų akių, Natalija su Leo pasišnekės ir kitomis temomis. „Tu nėščia?“ – jos tiesiai paklaus Leo. Ir akimirką vonioje vyraus tyla...

Įdomūs susitikimai ir netikėtos paslaptys „3-iame bute” išaiškės antradienį, sausio 19 dieną, 20.30 val. tik per TV3!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt