Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„KK2“ išsiaiškino, kodėl Asta Baukutė paliko Valinsko partiją

U.Skonsmanaitė ir T.Ališauskas
LNK nuotr. / U.Skonsmanaitė ir T.Ališauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Lietuvai, valstybei, Seimui, frakcijai, Vyriausybei ir koalicijai pasturgalį atkišo gyvybės langelio įkūrėja, steigėja ir mecenatė Asta Baukutė“, - taip laidoje „KK2“ Astos Baukutės išėjimą iš Tautos prisikėlimo frakcijos ketvirtadienio laidoje įvertins „KK2“ vedėjas Tomas Ališauskas.

Juk palikusi frakciją, Seimo narė metė valdančiąją koaliciją. Ant plauko pakibo Seimo dauguma. Iškilo grėsmė, kad bus atstatydinta visa Vyriausybė.  Pastačiusi  Lietuvą ant blakstienų, pati Asta išėjo gimdyti.

Asta Baukutė ant blakstienų pastatė ir Arūną Valinską. Šitiek laiko Arūnas globojo Astą, josios vyrą Rupulevičių – o dabar še tau kad nori. Juk dabar griūva visa Valinsko frakcija.

Kodėl Asta Baukutė užtaisė tokį pragarą savai chebrai?! Kalbama, kad Valinską užkniso nuolatiniai Astos reikalavimai išlaikyti jos šeimą, automobilius ir Rupuliuką. Juk kuomet Kęstutis Rupulevičius buvo išmestas iš Aplinkos ministerijos, Valinskas jį įdarbino tautos Prisikėlimo partijos sekretoriumi.

Valinskas patikino, kad ponas Rupulevičius sekretoriumi nebedirba.

Kalbama, kad palikti prisikėlimiečių frakciją Asta Baukutė nutarė būtent tada, kai Arūnas Valinskas Rupulevičių išmetė iš darbo.

Seimo narė Aurelija Stancikienė mano, kad frakcija ypatingai rūpinosi Baukutės vyru Rupulevičiumi. „Tai ministerijoje,  tai savo partijoje darbino. O dabar ko gero frakcija ėmė nebegloboti jos šeimos...“.

Plačiau apie tikrąsias Astos Baukutės pasitraukimo iš TPP priežastis – ketvirtadienį 19.10 laidoje „KK2“ su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku per LNK.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt