Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos perlų“ nugalėtoja Genovaitė pasimėgavo Tenerifės braškėmis

„Lietuvos perlų“ nugalėtojos Genovaitės atostogos
Asmen.arch. nuotr. / „Lietuvos perlų“ nugalėtojos Genovaitės atostogos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 šauniausios damos rinkimuose laurus nuskynusi ir 5000 litų vertės kelionę laimėjusi kaunietė Genovaitė Pupelienė pagaliau išnaudojo prizą ir aplankė saulėtąją Tenerifę. Ten „Lietuvos perlų“ nugalėtoja susitiko ir senokai nematytą, Ispanijos šiaurėje su šeima gyvenantį savo sūnų bei du vaikaičius.

Ponia Genovaitė širdingai dėkoja „Novaturo“ darbuotojoms, patarusioms jai atostogų vykti būtent į Tenerifę. „Nuostabus oras, tvarka, švara, daugybė kaktusų, žydinčių krūmų, nežmoniško grožio augalija, bananų plantacijos... Beje, bananai ten daug skanesni nei Lietuvoje. Ir braškės tokios kvapnios“, – susižavėjimo kupinu balsu apie viešnagę Tenerifėje kalbėjo G.Pupelienė.

Asmen.arch. nuotr./„Lietuvos perlų“ nugaletojos atostogos. Genovaitė su vyru
„Lietuvos perlų“ nugaletojos atostogos. Genovaitė su vyru

Kanarų saloje ji lankėsi pirmą kartą. Į dviejų savaičių kelionę leidosi drauge su vyru. Kiek vėliau prie jų prisijungė Pontevedroje, Ispanijoje, gyvenantis sūnus su dviem vaikais.

„Seniai jau buvome nesimatę – apie pusantrų metų. Todėl labai džiaugiausi susitikusi ir sūnų, ir anūkus: 7 metų Audriuką ir 4-erių Daivą. Tik marti, kadangi turi trečią vaikelį vos 4 mėnesių, negalėjo atvykti“, – pasakojo Genovaitė.  

Su šeimyna Tenerifėje ji sutiko šv.Velykas. Tiesa, margučiais susidaužti negavo – ispanai tokių tradicijų neturi. „Tačiau viešbutyje per pusryčius pasivaišinome virtais kiaušiniais“, – šypteli  „Lietuvos perlų“ nugalėtoja.

Per atostogas ji apsilankė „Loro“ parke. Stebėjo jūrų liūtų, delfinų, plėšriųjų orkų pasirodymus ir labai įdomų papūgų koncertą, – jos ten ir dainavo, ir šoko, ir skaičiavo. Kita garsi Tenerifės pramogų oazė – parkas „Siam“ lietuvę paviliojo vandens atrakcionais. Nuo aukščiausių kalnelių Genovaitė prisipažino nesileidusi. Bet įspūdžių ir be to pakako: per parką vingiuoja upeliukai, daug gražių poilsio salelių, visą dieną gali eiti, eiti...

„Dviejų savaičių poilsio Tenerifėje gal kiek per daug, užtektų ir 10 dienų. Bet vis vien norėčiau tokią kelionę pakartoti”, – sakė kurortu susižavėjusi TV3 šou nugalėtoja G. Pupelienė.

Kanarų šauksmas buvo dar garsesnis, kai ji su vyru grįžo į šaltąją Lietuvą.

„Jau kai parvažiavau, – kaip į vandenį! Be kojinių, su basutėmis, plonu megztiniu, o čia – nežmoniškai šalta. Pirmą naktį net užmigti negalėjau. Bet dabar jau ir pas mus šilčiau“, – kalbėjo Genovaitė.

Dar nežinia, koks oras mūsų laukia balandžio 17-ąją – tądien ponia Genovaitė taps viena iš Žaliosios vienybės koncerto vedėjų. Šiuo renginiu bus vainikuojama nacionalinė švarinimosi akcija „Darom“. Koncertas prasidės 21.00 val. sostinės „Ozo“ prekybos ir pramogų centro aikštėje. Jį tiesiogiai transliuos TV3. Į klausimą, ar nebaisu žengti į sceną ir dirbti tiesioginiame eteryje, G. Pupelienė atsakė ramiai: „Stengiuosi nebijoti,  nes kas jau čia bus, jei dar likus kone savaitei iki renginio pradėsi bijoti?“

Žaliosios idėjos, kuriomis sekti aktyviai skatins koncerto programa, Genovaitei taip pat artimos. Pavyzdžiui, ji kasdien į darbą keliauja pėsčia. Ir ekologiška, ir širdžiai sveikiau.

„Aišku, ir pamatai daugiau pėsčiomis eidama. Nors, tiesa, tada ir visos šiukšlės pasimato, – teigė Genovaitė. – O Tenerifėje taip švaru! Nei popierėlio, nei šiukšlelės. Žmonės smėlį šluoja nuo medinių takelių per paplūdimį, šiukšles į maišus gal kas dvi valandas surenka. Visur – tvarkingos šiukšliadėžės. Jeigu pas mus jų būtų daugiau, gal irgi žmonėms paskui nereikėtų talkose vargti.  Beje, ir švarių tualetų ten daugiau. Pas mus Lampėdžių poilsio parke kažin kur miške tualetas stovi – baisu ten ir eiti. Tenerifėje tuo kur kas geriau pasirūpinta“, – gražiąją salą su Lietuva gretino Genovaitė.  
  
Svetimuose kraštuose pailsėjusios ir švaros tradicijas Lietuvoje norinčios įdiegti Genovaitės Pupelienės pasirodymas „Darom‘10“ koncerte – rytoj, balandžio 17 dieną, 21.00 val. tik per TV3.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt