Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK humoro laidų herojai važinės traukiniais

Kristina Kazlauskaitė
LNK nuotr. / K.Kazlauskaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadieniais per LNK pradedama rodyti smagi nauja laida „Čiuku čiuku traukinuku“, kuri pasirodys po ankstyvųjų LNK žinių, 19.09 val.

Pirmoji laida buvo nufilmuota savaitės pradžioje. Keleiviai, važiuojantys traukiniu iš Vilniaus  į Kauną ir atgal į sostinę kelionės pabaigoje iš vieno vagono lipo smagiai juokdamiesi bei aptarinėdami neseniai patirtus įspūdžius. O viso to „kaltininkai“ – LNK televizijos kūrybinė grupė su aktore Kristina Kazlauskaite priešakyje, kurią daugelis žino kaip „panelę mokytoją Leokadiją“ ar „ponią Larisą“ iš „Dviračio šou“. Kelionės metu traukinyje ir buvo filmuojamos scenos iš minėtųjų herojų susitikimo su keleiviu. Tad kartu keliavusiems žmonėms tai buvo tarsi nemokamas spektaklis už tą pačią kainą.

Pirmojoje laidoje – istorija  apie „panelės Mokytojos“ kelionę. Iš viso tokių linksmų pasakojimų  apie keliones Lietuvos geležinkeliais bus sukurta 26. Juose be Kristinos Kazlauskaitės vaidins ir kiti daugeliui televizijos žiūrovų žinomi aktoriai – Vitalijus Cololo, Renata Kutinaitė, Julius Žalakevičius, Karolis Sakalauskas, Valdas Burnys ir kt.

Trumpos ir sąmojingos kelionių akimirkos, kurių scenarijus kuria prodiuseriai Haroldas Mackevičius  ir Saulius Bartkus, žiūrovus supažindins ne tik su minėtų aktorių meistriškumu, bet ir informuos žiūrovus apie kelionių geležinkeliu privalumus bei teikiamas paslaugas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt