Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK „Kaip gyveni“: penius ilginasi ir Lietuvos ministrai

Vitkus
LNK nuotr. / Vitkus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šio ketvirtadienio LNK „Kaip gyveni“ tema – garsūs Lietuvos medikai ir dar garsesni jų pacientai. Akademikas Jurgis Brėdikis asmeniškai buvo susitikęs su Tarybų Sąjungos vadovu Michailu Gorbačiovu, kuris teiravosi apie lietuvio ketinamą atlikti operaciją jo uošviui, žmonos Raisos tėvui.

„Rusai šilti žmonės, žinoma, išskyrus kai kuriuos. Gorbačiovas – malonus žmogus, po uošvio operacijos dar teko su juo bendrauti, kai tapau TSRS liaudies deputatu , ir jis su mūsų grupe turėjo daug problemų“, – prisimena akademikas.

Chirurgas į Maskvą buvo kviečiamas ne kartą, tuomet jis buvo laikomas geriausiu širdies stimuliatorių įsodinimo specialistu visoje Tarybų Sąjungoje. Kremliaus ligoninėje atliktos operacijos buvo laikomos griežčiausioje paslaptyje, operuojamų asmenų pavardžių nežinojo ir medikas.

„Kartais persmelkdavo mintis – jeigu numirtų mano pacientas, ko gero, grįžčiau ne namo, o kažkur kitur. Galėjau tiesiog dingti , anksčiau tokių dalykų būdavo“ , – pasakoja Jurgis Brėdikis.

Rekonstrukcinės ir plastinės chirurgijos klinikos vadovas profesorius Kęstutis Vitkus neslepia, kad jo paslaugomis naudojasi ne viena pramogų ir televizijos žvaigždė. Iš arabų kraštų pas jį dažnai atvyksta turtuolių, pageidaujančių pasididinti varpą. Profesorius atviras – vyriškus pasididžiavimu didinosi ir Lietuvos vyriausybės nariai.

„Pagyvenę vyrai veda jaunas merginas, jie nori būti jauni. Operacija nesudėtinga, pakeliamos sėklidės, padidinama varpa,“ – apie operacijos ypatumus pasakoja Kęstutis Vitkus.

Apie garsius medikus ir jų pacientus – LNK „Kaip gyveni“ šį ketvirtadienį 19.40 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt