Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK „Šokiuose ant ledo“ – dalyvių traumos

Vytautas Mackonis (kairėje), Asta Žukaitė (dešiniau)
LNK nuotr. / Vytautas Mackonis (kairėje), Asta Žukaitė (dešiniau)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

LNK „Šokių ant ledo“ aikštelėje – juodas periodas. Po dviejų mėnesių trunkančių pasiruošimų didžiajai premjerai nebeatlaiko šokėjų kūnai. Vienai šokėjai pačiūža perrėžė koją, o kitai diagnozuotas kelio girnelės uždegimas.

Į gydytojus teko kreiptis net dviem šokėjoms. Medicinos diagnostikos centro duris varsto LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikienė. Žurnalistei skauda koją, ji negali daryti sukinių, kurie šokiuose ant ledo tiesiog privalomi. Nuo didelių fizinių krūvių ant ledo Astai gydytojas diagnozavo patelofemoralinį sindromą, dar kitaip vadinamą kelio girnelės uždegimu. 

„Gydytojai užklijavo specialias šildančias juosteles, kurios turėtų padėti atgauti jėgas. Neketinu mažinti krūvių, „Šokiai ant ledo“ ne už kalnų, o čiuožti noriu išmokti kuo geriau. Treniruojuosi jau du mėnesius ir vis dar kiekviena diena man – tarsi dovana“, - sako didžiosios LNK premjeros su jauduliu laukianti LNK sporto žinių vedėja Asta.

Vakar labai skaudžią traumą patyrė Vytauto Mackonio ir profesionalios šokėjos, daugkartinės Lietuvos čempionės Gintarės Urbonavičienės pora. Pora krito ant ledo po nesėkmingo sukinio, o Vytauto pačiūžos dantukai perrėžė partnerės Gintarės koją. Gydytojai sutvarstė žaizdą, bet jeigu žaizda negis, teks ją siūti, nes pačiūža į koją įsirėžė pakankamai giliai. 

„Bet traumos – ne tai, kas mus sustabdytų, - sako Vytautas. – Jau šiandien vėl ketiname treniruotis, o jei Gintarė dar negalės lipti ant ledo, pamojuos man ir pamokys nuo kranto. Nepaisant incidento, nuotaikos puikios, nors sunku labai. Man čiuožimas pjaunasi su šokiais, o Gintarė iki šiol čiuoždavo viena. Laužomės kartu, bet verta!“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt