Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

M.Gelažnikas: mane operavęs mulkis pavertė luošiu!

 Baiba Skurstenė ir Marius Gelažnikas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Baiba Skurstenė ir Marius Gelažnikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Norėdamas pasirodyti, mulkis „daktariūkštis“, kuris net nėra mikrochirurgas, vietoj to, kad susiūtų man piršto galiuką, išmėsinėjo ranką tiek, kad tapau luošiu“, – pasipiktinimo jį operavusiu gydytoju jau šio ketvirtadienio laidoje „Valanda su Rūta“ neslėps verslininkas Marius Gelažnikas.

Pasak garsaus vyro, į medikus jis kreipėsi per Kalėdas, kai patyrė traumą.

„Taip, buvau išgėręs, neslėpsiu. Į medikus kreipiausi norėdamas, kad gan gili žaizda būtų tiesiog susiūta, tačiau man buvo paskirta planinė operacija, mat buvo nutraukta mažojo pirštelio sausgyslė. Ieškodamas jos, mane operavęs gydytojas ranką tikrąja to žodžio prasme – išmėsinėjo, tad šiuo metu beveik nevaldau plaštakos. Negaliu sulenkti pirštų, tad nesugebu atlikti net elementariausių veiksmų: užsirišti batų, išsivalyti dantų, pasirašyti!“ – tikins M.Gelažnikas.

Mariaus teigimu, šoką jis patyręs dar tuomet, kai operacijos metu palatoje atsibudo visiškai vienas, ir tik pradėjus šaukti ir kviestis pagalbą atlėkė jį operavęs gydytojas ir su maisto likučiais burnoje tikino, kad operacija bus greitai baigta.

„Mariau, viskas bus gerai, turime puikų mikroskopą sakė jis, ir toliau tęsė savo kruviną darbą – ne tik nesurado ir nesusiuvo nutrauktos sausgyslės, tačiau nupjovė visas kitas“, – emocingai pasakos verslininkas. Vyras teigia iš karto įtaręs, kad kone keturias valandas užsitęsusi iš pažiūros paprasta operacija vyksta ne visai sklandžiai, tad pats pasiūlęs pakviesti žinomus mikrochirurgus konsultacijai, tačiau jį operavęs gydytojas atsisakęs.

„Praėjus savaitei po operacijos ranka nė kiek neatsigavo, tad pagalbos kreipiausi beveik į visus garsiausius mūsų šalies mikrochirurgus, tačiau nė vienas nesutiko taisyti kolegos padarytų klaidų. Teko kreiptis į Vokietijos medikus“, – tikins M. Gelažnikas.

Pramogų pasaulio žvaigždė teigia, kad dvi kelionės pas Vokietijos mikrochirurgus ir jų suteikta pagalba jam kainavo apie 50 tūkstančių litų. „Taigi mielieji, jei užsirausite ant tokio gydytojo, tai jums kainuos mažiausiai 50 tūkstančių litų“, – medikų padarytoms klaidoms ir stebuklams skirtoje laidoje „Valanda su Rūta“ ironiškai teigs Marius.

Tuo tarpu laidos herojė Raisa Plotnikova reikalaus iš medikų ne tik atsakomybės, tačiau ir milijoną litų siekiančios kompensacijos už seseriai per vėlai diagnozuotą skrandžio vėžį.

Laidoje svečiai diskutuos ne tik apie žalojančius, tačiau ir stebuklus darančius medikus. Į studiją su uošviene atvykęs Tomas Bezgėla pravirkdys ne tik susirinkusius medikus, bet ir kitų istorijų herojus. 28-erių metų vyras vos prieš kelis mėnesius neteko savo žmonos. Šeštą mėnesį nėščia jo sutuoktinė Gintarė į Kauno medikų rankas pateko susirgusiu kiaulių gripu. Už jos bei kūdikio gyvybe kovojo 50-ies medikų komanda. Deja, tačiau po 41-ą parą trukusios kovos, medikai pralaimėjo, tačiau išgelbėjo stebuklu vadinamą kūdikį.

„Visą tą laiką medikai labai rūpinosi ne tik mano žmona ir dar įsčiose esančiu naujagimiu, tačiau ir manimi. Nė akimirkai nebuvau paliktas vienas. Mano mylimąja buvo rūpinamasi taip, tarsi ji būtų aukščiau nei žmogus“, – su gėlių puokšte rankose bei padėka lūpose teigs į studiją atvykęs Tomas.

Diskusiją apie tai, kiek kainuoja medikų klaidos, kas ir kaip už jas atsako, išvysite jau šio ketvirtadienio laidoje „Valanda su Rūta“, 19.40 per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt