Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mano mylimas prieše“ filmavimas sukėlė sąmyšį

Serialo „Mano mylimas prieše“ filmavimas
LNK nuotr. / Serialo „Mano mylimas prieše“ filmavimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Greitoji pagalba Vilniaus senamiestyje. Gaisrinės. Visur laksto gelbėtojai ir medikai. Prie viešbučio įėjimo būriuojasi smalsuoliai išsigandusiais veidais. Ant neštuvų guli apdegęs kūnas. Ant veido – deguonies kaukė, šalia susirūpinę ir alpstantys iš sielvarto artimieji. Gydytojas matuoja pulsą: „Būklė labai sunki“ ir skubiai kelia sužeistąjį į greitosios automobilį.

LNK nuotr./Tomas Rinkūnas ir Eglė Driukaitė
Tomas Rinkūnas ir Eglė Driukaitė

Taip buvo filmuojamas dramatiškas serialo „Mano mylimas prieše“ antro sezono epizodas. Viešbutyje kyla gaisras – jį specialiai sukelia viešbučio savininkų įdukra Milda, kurią vaidina žinoma aktorė Eglė Driukaitė. Mildą iš degančio viešbučio gelbėja brolis Paulius, kuris nukenčia daugiausiai: stipriai apdegęs, jis išvežamas į ligoninę.

„Būti nukentėjusiuoju – labai smagu, – šypsosi Tomas Rinkūnas, seriale vaidinantis Paulių, viešbučio savininkų sūnų. – Labai nesunkus vaidmuo. Guli sau, visi aplinkui tik šokinėja, rūpinasi. Tik grimuotis teko ilgai: visi tie suodžiai, žaizdos piešiami itin kruopščiai”.

LNK nuotr./Tomas Rinkūnas
Tomas Rinkūnas

Aktorius Gediminas Girdvainis prisipažįsta, kad tai buvo vienas dramatiškiausių serialo filmavimų „Buvo baisoka. Supranti, jog kažkur iš tikrųjų vyksta tokie dalykai. Nelaimės, gaisrai, nusikaltimai. Visada manai, jog tai ne man ir ne pas mus. Tačiau juk tai gali nutikti visiems.“

Dalia Michelevičiūtė žada, kad visą painią ir pavojingą istoriją žiūrovai jau greitai išvys serialo „Mano mylimas prieše“ antrojo sezono serijose. „Pagal scenarijų mano sūnėnas Paulius apdega ir jo gyvybei gresia pavojus, o sukėlusi gaisrą sesuo lieka sveika ir gyva. Tik kažin, ar Mildai išdegs planas išardyti sesers šeimą ir perimti senelių palikimą?“

„Mano mylimas prieše 2“ – jau netrukus per LNK.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt