Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas Ingos Norkutės įvaizdis – ilgos blakstienos

Inga Norkutė
LNK nuotr. / Inga Norkutė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Žaižaruojantys žvilgsniukai, slapčia pagautas ypatingas patinkančio žmogaus žvilgsnis... O gal ilgas įsimylėjusių akių pokalbis... Kas gi gali būti gražiau?“, – apie žvilgsnyje slypinčią jėgą pasakoja LNK laidos „Būk mano meile!“ vedėja Inga Norkutė. Matyt, neatsitiktinai laidos stilistai aktorę į filmavimo aikštelę išlydi papuošę itin ilgomis blakstienomis.

„Man tikrai patinka tos blakstienos, – juokiasi Inga Norkutė. – Jos sustiprina įvaizdį, suteikia savotiško ryškumo ir įtaigumo. Atsigręžkime į istoriją – indes ar rytietes. Jos visada labai išryškina akis. Pasakojama, kad blakstienos ir akys buvo viena svarbiausių Nefertitės gundymo paslapčių.“

Kad net vienas žvilgsnis gali padaryti stebuklus, patiria ir pažinčių laidos „Būk mano meile!“ dalyviai. Studijoje kaskart įvyksta trys pasimatymai. Kurį pretendentą pasirinks nuotaka ar jaunikis, lieka paslaptimi iki pat laidos pabaigos, tačiau ir čia nuo pirmų akimirkų daug ką išduoda akys.

„Žvilgsnis skiria vidutinį vyrą nuo tikro vyro, – atvirauja Inga Norkutė. – Man žmogaus akys labai svarbios. Labai džiaugiuosi, kad mums su Aurimu kartais apskritai nebūtina kalbėti – pažiūri į akis ir akimirksniu pajauti mylimo žmogaus sielą ir nuotaiką. Toks artumas – didžiausia dovana.“

Beje, mokslininkų tyrimai rodo, kad žvilgsnio trukmė labai susijusi su santykiais tarp žmonių. Ištirta, kad ilgesnį nei trijų sekundžių priešingos lyties atstovo žvilgsnį žmonės yra linkę vadinti flirtu. Akių kontaktas gali būti ir vienas galingiausių viliojimo būdų.

Žvilgsniai, akys ir kontaktai – naujojoje LNK laidoje „Būk mano meile“ su Inga Norkute – šiokiadieniais 17.40 val. per LNK.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt