Publikuota: 2011 spalio 3d. 15:05
15min.lt

„Nuo...iki...“ laidoje – neįtikėtina 301 kg sveriančio Rolando istorija: „Parduosiu sielą, tik išgelbėkite mane“

301 kilogramas – tiek sveria 38 metų šakiškis Rolandas Onušaitis.
Nuo...Iki..
Nuo...Iki..

Prieš LNK laidos „Nuo...iki...“  kamerą lipdamas ant pramoninių svarstyklių, Rolandas buvo tikras, kad sveria mažiau, tačiau kai svarstyklės parodė 301 kilogramą, vyras dar labiau nusiminė. „Per 3 dienas priaugau dar 4 kilogramus, kaip taip gali būti?“, – stebėjosi jis.

Į LNK laidos „Nuo...iki...“ redakciją paskambinęs Rolandas stengėsi atrodyti šmaikštus, nors drebantis balsas ir netrukus pasipylusios ašaros išdavė, kad 38 metų vyras išties ties riba.

„Aš tikras – esu sunkiausias Lietuvoje žmogus, – neslėpė Rolandas. – Padėkite man, nenoriu mirti, daugiau nebeturiu kur kreiptis“.

Medikai žurnalistams patvirtino, kad vienintelis būdas padėti Rolandui – tai operacija, kainuojanti apie 5 tūkstančius litų. Tačiau 4 vaikus auginantis ir kaime gyvenantis vyras tokių pinigų jai neturi.

„Gal kas nors žiūrėdamas laidą galės padėti“, – toks buvo jauno vyro prašymas. Paskutinis lašas, kodėl Rolandas ryžosi viešumui, buvo jo pažįstamo, kito Lietuvos svorio rekordininko Stasio Venskaičio mirtis. Stasys svėrė taip pat beveik 300 kg. 

Rolandas prisipažino, kad būdamas 8-erių jis jau svėrė 70 kg, o 12-os jo svoris siekė 120 kg. „Aš nevalgau daug“, – dievagojosi vyras. – Svoris auga nekontroliuojamai nuo kiekvieno suvalgyto kąsnio“.

Gydytojas prof. Gintautas Brimas patvirtino, kad tokie žmonės išties nevalgo daug: „Sutrikusi medžiagų apykaita ir kitos ligos daro savo. Todėl mamos turi žiūrėti, kad nepermaitintų vaikų vaikystėje, nes tai gali atsiliepti vėliau“.

Žmogus kalno  išpažintį išvysite jau šiandien, pirmadienį, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ 19:10  per LNK.

Skaityti visus komentarus 67
Komentuoti straipsnį
Žymės: LNK, Istorija
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 67
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga