Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po sėkmingo pasirodymo pianistas atsidūrė traumatologijos skyriuje

Pianinas
„Scanpix“ nuotr. / Pianinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį „2 minučių šlovės“ kovos aikštelėje susitikę tiek Lietuvos, tiek Afrikos akrobatai, neslėpė noro nugalėti. Žiūrovai tuo tarpu buvo nusiteikę patriotiškai, todėl nugalėjo akrobatai Ana ir Dmitrijus iš Visagino. Jie surinko pustrečio tūkstančio balsų – rekordinį skambučių skaičių ir pateko į finalą.

Charizmatiškieji „African Brothers“ komisiją papirko energija ir profesionalumu, todėl irgi pateko į finalą.

Trečiasis finalininkas – mažasis fortepijono virtuozas Ignas Maknickas iš Vilniaus. Komisija vienbalsiai jam skyrė aukščiausius balus. Po pasirodymo bėgdamas pas Ugnę į mažąją studiją, Ignas iš susijaudinimo ir džiaugsmo pargriuvo ir smarkiai susitrenkė, todėl negalėjo laukti laidos pabaigos ir rezultatų – buvo skubiai išvežtas į Santariškes. Laimė, berniukas šiuo metu jaučiasi neblogai, gydytojai nuramino, kad lūžių ir rimtų traumų nepatyrė.

Paskutiniame talentų projekto pusfinalyje dar devyni dalyviai atiduos savo likimą į žiūrovų ir komisijos rankas. Ypatingą pasirodymą ruošia rytietiškų šokių mokyklos mokytoja Irina Barzinskienė su savo vyru daugkartiniu Lietuvos ir Europos kultūrizmo čempionu Dainiumi Barzinsku.

Komentarai
Šioje istorijoje Trauma, „2 minutės šlovės“
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt