Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prisistatė septynios „Tu gali šokti“ poros (nuotraukos)

Danas ir Modesta
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Modesta ir Danas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį vakare TV3 eteryje pasirodė speciali projekto „Tu gali šokti“ laida, pristačiusi 7 poras – 7 vaikinus ir 7 merginas, kurie pradėjo savo kovą dėl pergalės. Jau sekmadienį paaiškės, kurie du dalyviai paliks projektą.

Visi keturiolika šokių projekto dalyvių dabar suskirstyti poromis. Kiekvieną sekmadienį „Tu gali šokti“ paliks vienas vaikinas ir viena mergina, tačiau tai bus ne būtinai tos pačios poros atstovai.

Pirmieji ant scenos žengė ir publikai prisistatė ir savo šokį parodė Laurynas ir Gaudrė. Komisija porą pagyrė, tačiau Laurynui dar liepė patobulėti ir pasimokyti daugiau mšokio stilių, nes kol kas vaikinas įvaldęs tik breiką.

Antroji projekto pora – modernaus šokio balerūnas Naglis ir Inga, pelnę komisijos komplimentų.

„Pagaliau pamatėme, kad galima šokti pagal lietuvių muziką. Tu šoki nuostabiai, šokant be ribų puikiai dera ir klasikinis ir tautinis šokis“, – Naglį gyrė Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Alina ir Tomas
Alina ir Tomas

Trečioji pora – šokanti mama Rima ir mažeikiškis, metalą mėgstantis Tomas.

„Veido išraiška labai svarbi scenoje, nors tavo judesiai geri, tačiau šokį būtina papildyti veido išraiška“, – Tomui patarė šokių mokytojas Juozas Aleksandravičius

Ketvirtieji – jauniausia, 19 metų dalyvė Gintarė ir paslaptingasis breiko šokėjas Viktoras.

„Man patinka, kai muzikoje yra mažas spektaklis ir jūs jį parodėte“, – gyrė Skruzdėliukas.

Penktieji – kauniečiai 25 metų Tomas ir 21 metų Alina. Pora surengė įspūdingą pasirodymą pagal Michaelo Jacksono muziką.

„Aš sužavėtas jūsų pasirodymo, mes girdime publikos reakciją, televizijos žiūrovai tikrai už jus balsuos“, – sakė J.Aleksandravičius.

Šešti į sceną išėjo iš Minsko kilusi Irina ir mažeikiškis, šokių mokytojas Karolis.

„Karoli, tu tikras husaras, per savaitėlę tu puikiai įsisavinai svetimą žanrą. Kokią nuotaiką tu skleidei, tai yra puiku“, – Karolį pagyrė J.Aleksandravičius.

Septintoji pora – iš Ventos kilusi 23 metų Modesta ir magija besidomintis Danas.

„Danas – vienintelis sportinių šokių atstovas projekte, tačiau šiame šokyje jis labai jaudinosi. Modestą norėčiau pasveikinti, ji šaunuolė, tai ne jos šaka, bet ji labai gerai pasirodė“, – komentavo šokėja Edita Daniūtė-Vasiliauskienė.

Po pasirodymo visos porų merginos traukė burtus, kokį šokio stilių per savaitę pasiruošusios poros pristatys kitoje laidoje.

J.Aleksandravičius laidos pabaigoje pasidžiaugė, kad jo svajonė, kad projektas „So You Think You Can Dance“ būtų įgyvendintas Lietuvoje, virto realybe. Šokių mokytojui pritarė ir D.Žebrauskas. „Šitie žmogeliukai įrodė, kad patys geriausi yra čia, Lietuvoje“, – teigė jis.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Laidos akimirka
Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Laidos akimirka
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt