Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skambino pastaba Krysko: nerūkyk, tu juk nėščia! (nuotraukos)

Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mes turime vienas kitą ir jau dabar planuojame vaikus. Pagaliau atėjo tas laikas, kai nebeturime ko prarasti“, – antradienį žurnalistams prisipažino Saulius Skambinas ir Karina Krysko, vienai dienai tapę elgetomis. Televizijos projektas „Turtuoliai-vargšai“ privertė šokėjo ir dainininkės duetą paragauti nesočios vargdienių duonos.

Išlindusi iš grimo kambario, K.Krysko negalėjo suvaldyti firminės plačios šypsenos. Tik ji ir išdavė, kad pinigų iš praeivių kaulyti ruošiasi ne tikra elgeta, o pramogų pasaulio žvaigždė. Išgirdusi pastabą, kad jos kojos atrodo per švarios, atlikėja puolė jas trinti žemėmis. Negailėdamas gerą saują sausų žemių mylimajai ant nugaros užpylė ir S.Skambinas.

„Kur tu šią naktį miegojai?! – sušuko šokėjas ir netrukus pasidžiaugė su drauge neva rasta ant žemės cigarete. Tačiau jau netrukus S.Skambinas atėmė Karinai iš rankų smilkstančius nuodus. – Negali rūkyti – tu gi nėščia, tau reikia valyti organizmą!“

Karina išdavė, kad jai daug drąsiau bus prašyti išmaldos su gyvenimo draugu, o labiausiai nerimavo, kaip juos sutiks tikri Vilniaus gatvės gyventojai.

„Mes sukūrėme istoriją, kad esame vyras ir žmona, turime du vaikus, kurie dabar prekiauja surinktomis uogytėmis turguje. Miegame mes prie „Lietuvos“ kino teatro...“ – pasakojo Karina ir prisipažinoi, kad jai sunkiausia – nesišypsoti.

Grįžusi į tikrovę Karina sakė, kad gatvėje visada stengiasi ką nors įdėti į priešais ištiestą ranką.

„Nenoriu girtis, bet dažnai duodu pinigų elgetoms – svarbiausia, kad turėčiau laiko. Kai pagalvoji, ką tau reiškia tie keli litai ir ką tie pinigai galėtų reikšti jiems, – man negaila“, – tikino grupės „69 danguje“ vokalistė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt