Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šlovės minutės“ nugalėtojai susižėrė 10 milijonų rublių (video)

Pergalę broliams Grinčenko didele dalimi lėmė ši itin sudėtinga figūra: stovėjimas galva ant galvos.
„Šlovės minutės“ stop kadras / Pergalę broliams Grinčenko didele dalimi lėmė ši itin sudėtinga figūra: stovėjimas galva ant galvos.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Talentingiausiais Rusijoje vyrukais pripažinti broliai Grinčenko, laimėję grandiozinį TV projektą.

Šį savaitgalį baigėsi „1-ojo Baltijos kanalo“ transliuotas TV talentų šou „Šlovės minutė“, kurio nugalėtojais tapę broliai Grinčenko gavo net 10 milijonų rublių (apie 913 tūkst. litų) prizą.

Broliai Aleksandras ir Sergejus finale per žiūrovų balsavimą įveikė visus varžovus, pavergę auditoriją ir komisiją savo akrobatiniais triukais. Apskritai daugelis rusiškojo talentų šou dalyvių žiūrovams priminė antžmogius, scenoje demonstruojančius neįtikėtinus dalykus.

Nuo praėjusių metų rugpjūčio prasidėjusi „Šlovės minutė“ Rusijoje šurmuliavo jau ketvirtą sezoną. Atrankos vyko 13-oje Rusijos miestų ir kaimynėse šalyse, dalyvių iš Baltijos šalių peržiūroje Rygoje dalyvavo daugiau kaip 100 talentų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Rusijoje į atranką atėjo daugiau kaip 10 tūkstančių trokštančiųjų atsidurti TV ekrane.

Beje, prieš šio sezono pradžią „1-ojo Baltijos kanalo“ išplatintame anonse žiūrovai buvo intruojami tuo, kad sugebėjimus TV šou metu bandys demonstruoti:

mergina, kuri kalba ir dainuoja nepraverdama burnos;

špagų rijikas;

iliuzionistai, kurie gali varžytis su garsiuoju Deividu Koperfildu;

triukų ant virvės atlikėjas;

mergina, kuri per minutę ištaria beveik šimtą greitakalbių;

jaunuolis, kuris gali atspėti žmonių mintis;

PBK nuotr./Galiūnai, didžiajame finale nusileidę tik broliams Grinčenko.
PBK nuotr./Galiūnai, didžiajame finale nusileidę tik broliams Grinčenko.

Alos Pugačiovos dvynys.

Tačiau nė vienas šių veikėjų net nepateko į finalą, nes scenoje, kaip pasirodė, juos nukonkuravo dar kietesni varžovai.

Į pagrindinį šio talentų šou finalą buvo patekę keturi stipriausi žiūrovų ir komisijos atrinkti dalyviai, tarp jų ir latvis dainininkas Davidas Kalandija. Finalo nugalėtojus lėmė tik paprastų žiūrovų balsai.

Paskutinėse dviejose „1-ojo Baltijos kanalo“ transliacijose finanlininkai nebesivaržė, o tik buvo lėtai skelbiami žiūrovų balsavimo rezultatai. Iš pradžių pranešta, kas jų surinko mažiausiai, po to liko tik du pretendentai į nugalėtojo titulą. Galiausiai šiųmetės „Šlovės minutės“ herojais paskelbti broliai Aleksandras ir Sergejus Grinčenko, kurie įveikė kitą stipruolių „heraklių“ porą – Dmitrijų Nadolinskį ir Ruslaną Gilmuliną.

PBK nuotr./Tarptautinės taurės laimėtojai broliai Kaluckiai.
Taurės laimėtojai broliai Kaluckiai.

Rezultatų laukimas nebuvo nuobodus – pastarosiose dviejose laidose surengtos varžytuvės dėl „Šlovės minutės“ tarptautinės taurės.

Dėl šio prizo varžėsi ne tik rusų talentai, bet ir svečiai iš JAV, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos, Kirgizijos.

Pasirodymus vertino tarptautinio kalibro žvaigždžių komisija – legendiniai aktoriai Pjeras Rišaras ir Barbara Brylska, taip pat Aleksandras Masliakovas ir Leonidas Parfionovas.

Kirgizijos atstovas Atajus Omurzakovas, savo pasirodymais siekęs taikos politinių neramumų krečiamoje tėvynėje, pribloškė žiūrovus roboto judesių imitacijomis.

Tarptautinė taurė atiteko broliams Kaluckiams, kurie pademonstravo triukus, kažkuo panašius į pagrindinį šou laimėjusių brolių Grinčenko pasirodymą. 

Komentarai
Temos talentai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt