Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šokiuose ant ledo“ teisėjaus dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė

Lilija Vanagienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lilija Vanagienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau vasario devintą startuojančio LNK „Šokių ant ledo“ šou komisijoje sutiko dirbti legendinė čiuožimo trenerė, garsiausio šalies ledo šokėjo Povilo Vanago mama, Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė.

„Labai džiaugiuosi, kad vyks šis renginys, – sako Lilija Vanagienė. – Kiekvienas televizijos šou, „Liepsnojančio ledo“ projektai, pasaulio ir Europos čempionatai, olimpiados įkvepia vis daugiau žmonių ateiti čiuožti ant ledo. Pasibaigus kokiam nors šokių ant ledo projektui, pasipila norinčiųjų išmokti čiuožti“. Lilija jau stebėjo ne vieną besitreniruojantį projekto dalyvį ir ją žavi jų užsispyrimas.

„Jei žmogus talentingas, jis talentingas ne vienoje srityje. Be to, nauja veikla, naujas pasiryžimas tobulina žmogų, jo pasiekimus, akivaizdžiai prideda pasitikėjimo. Mačiau, kaip treniruojasi Stanislovas Buškevičius, LNK sporto žinių vedėja Asta Nalivaikienė. Smagu žiūrėti, kaip jie apšilinėja, kaip ruošiasi treniruotei. Atrodo lyg tikri profesionalai“, – gražių žodžių pradedantiems šokėjams negailėjo Lilija Vanagienė.

Lilija džiaugėsi, kad šokio projekte čiuoš Saulius Ambrulevičius. „Jis pats šiuo metu stipriausias ledo šokėjas Lietuvoje. Jis šoks su sporto žinių vedėja Asta. Vaidą Genytę šokdins mano auklėtinis Tomas Katukevičius, žinomas šokėjas, patekęs į Europos jaunių čempionato finalą“, – sako Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė.

„Šokiuose ant ledo“ Lilija sako daugiausia dėmesio skirsianti neprofesionalams. „Turėsime vertinti, kaip žmonės progresuoja, kaip kyla lygis, ar padaro privalomus dailiojo čiuožimo elementus. Man labai įdomu pamatyti, kaip jiems tai pavyks“, – sako po Sočio olimpiados prie LNK projekto prisijungsianti Lilija Vanagienė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt