Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vėlinėms skirtoje „KK2“ laidoje – Regimanto Adomaičio sielos skausmas

Regimantas Adomaitis
LNK nuotr. / Regimantas Adomaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mylimas Sovietų Sąjungos, Lietuvos ir Rytų Europos artistas Regimantas Adomaitis, kurį iki šiol garbina dešimtys milijonų kino ir televizijos žiūrovų, į savo namus žengia visiškai vienišas, galvodamas, ką reiks valgyti ir kaip reikės gyventi toliau.

Dar visai neseniai sostinės Žvėryno rajone esančiame bute šurmuliavo gausi šeimyna – trys Regimanto sūnūs ir žmona, Eugenija Bajorytė, su kuria aktorius pragyveno 43 metus. Garsios ir labai gražios aktorės nebėra – ji mirė liepos mėnesį.

„Jos išėjimas man padarė triuškinantį poveikį, viskas man nusidažė juodom spalvom“, – prisipažįsta aktorius R.Adomaitis, savo namų duris atverdamas „KK2“ filmavimo grupei. Specialią laidą, skirtą Vėlinėms, LNK žiūrovai išvys lapkričio 1-ąją.

Dar viena didžiulė R.Adomaičio netektis – gero bičiulio, advokato Kęstučio Čilinsko mirtis. Neeilinė asmenybė Regimantą žavėjo savo bekompromisiu ryžtu. Privačia praktika užsiimantis teisininkas stojo ginti prieš Viktoro Uspaskich partinę verslo imperiją liudijusios moters.

Keturių kambarių buto išlaikymas aktoriui atsieina apie tūkstantį litų. Pensija nesiekia pusantro tūkstančio, elektrą žadama branginti. Šiandieninė valdžia aktoriaus pensiją gerokai apkarpė, todėl iš jos aktorius neišgyvena.

„Galbūt man reiktų pasiieškot mažesnio butelio ar palapinę kokią kieme pasistatyti. Jurtą, sako, jas galima apšiltinti ir kažkaip gyventi“, – ironizuoja Adomaitis. 

„KK2“ žurnalistams buvo keista girdėti ir matyti tokį dešimtims milijonų žiūrovų nusipelniusį aktorių, negalintį išlaikyti vieno vienintelio buto. Ir šitaip nepagerbtą ir užmirštą  valstybės.

Daugelis iki šiol prisimena filmus „Niekas nenorėjo mirti“, „Velnio nuotaka“, „Sodybų tuštėjimo metas“, „Trestas, kuris žlugo“. Visi žiūrėjo šias kino juostas kvapą užgniaužę, o moterys svaigo nuo Adomaičio grožio.

Aktoriaus talentą labiau nei Lietuva įvertino Rusija. Pats Vladimiras Putinas pasveikino aktorių 70-ojo gimtadienio proga, o režisieriai kvietė gyventi ir dirbti Rusijoje.

Laidos „KK2“ viešnagė R.Adomaičio namuose ir jo širdies skausmas – lapkričio 1-ąją 19 val. per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt