Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Talentų laidoje „2 minutės šlovės“ – grojanti lempa

T.Dobrovolskis
LNK nuotr. / T.Dobrovolskis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kol visa Lietuva šėls švęsdama Valentino dieną, laidos „2 minutės šlovės“ dalyviai sekmadienio vakarą pradės ne mažesnį šėlsmą didžiojoje LNK televizijos studijoje.

„Tai yra laida, kurioje mes tikimės išvysti kažką tokio, kas mus labai nustebintų“, – laidos pradžioje sakė komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas. Ir jo pageidavimas buvo patenkintas: dalyviai ne tik stebino dainomis, šokiais, muzikavimu, bet ir unikaliais instrumentais, netgi juoku.

Pirmąja laidos kulminacija tapo vilniečio Tomo Dobrovolskio pasirodymas. Jis yra išradęs originalų, pasaulyje analogų neturinti varinį mušamąjį instrumentą varinį gaublį, kuriam pats sukūrė specialią grojimo techniką. Tomas nusikabino lempą, aptaisė jį variu ir pradėjo rengti  įspūdingus pasirodymus.

„Dešimt metų negrojau, paskui nusikabinau lempą ir pradėjau muzikuoti“, – taip apie save sako Tomas, o ką apie tai manė komisija ir publika?

Dar viena staigmena, privertusi griežtąją laidos žiuri kapituliuoti, buvo mažosios Karolinos Misiuk pasirodymas. Pristatydamas šią dalyvę Vytenis Pauliukaitis sakė: „Jei jau kam davė Dievulis gabumų ir talento, tai su kaupu.“

Karolina metė iššūkį pačiam komisijos pirmininkui, iškviesdama susigrumti prie šachmatų lentos. Tik tai nebuvo paprastas žaidimas – aštuonmetė žaidė užrištomis akimis ir tuo pačiu metu dar skambino fortepijonu. Algis šachmatų partnerės prašė pasigailėti ir skelbti lygiąsias, tačiau Karolina buvo nepalaužiama.

Visuomet itin griežta Violeta Tarasovienė po Karolinos pasirodymo  pasakė: „Ji yra viena iš tų dalyvių, kurios atitinka visus šios laidos kriterijus. Unikumas.“ Kuo baigsis šachmatų partija su komisijos pirmininku, žiūrėkite sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Tai toli gražu ne viskas, kas telpa laidoje. Nemenčinės entuziasto Mozės triukai, tango muzikos ir pilvo šokio sintezė, net du „veto“ ir dvi valandos geros nuotaikos. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt