Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp R.Vilkončiaus ir I.Valinskienės – šaltukas

I.Valinskienė ir R.Vilkončius
LNK nuotr. / I.Valinskienė ir R.Vilkončius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po penkių savaičių mėnesio bendro darbo projekte „Kviečiu šokti“ Inga Valinskienė ir Rolandas Vilkončius vis dažniai žiūri į skirtingas puses. Ingos ekspresyvumas atsimuša į Rolando Vilkončiaus abejingumą ir šaltumą viena seksualiausių Lietuvos moterų tituluojamai savo laidos partnerei.

Pleištas judviejų santykiuose – šokis. Nuo pat projekto pradžios Inga Valinskienė įkalbinėja Rolandą pašokti tiesioginiame eteryje.

„Vis dar neprarandu vilties, bet...“, – nusiminusi kalba Inga Valinskienė, aistringa šokėja, kuriai sunku ištverti keturias valandas tiesioginio „Kviečiu šokti“ eterio, kai kiti šoka. Panašu, kad Rolandas Vilkončius taip ir nepašnibždės  Ingai į ausį: „Kviečiu šokti“...

„Žmogus turi pasirinkti ir daryti tai, kas jam labiausia sekasi. Šokėjai turi šokti, vedėjai turi vesti laidą, o Seimo nariai – dirbti Seime“, – griežtas savo partnerei Rolandas Vilkončius, tikinantis, kad niekada nešoko, nešoka ir nešoks. 

Pasak Vilkončiaus, Valinskienės priekabiavimas užkulisiuose trukdo susikaupti tiesioginiam darbui.

„Ji mane dar ir Butkum pavadina. Andriau, tfu, Rolandai, gal pašokim?“, – ne kartą išgirstą frazę iš Ingos lūpų išdavė Rolandas.

Pasak Rolando, jam keista, kad Valinskienė niekada į šokių studiją neatsiveda Arūno Valinsko. „Galėčiau visus Ingos prašymus peradresuoti jos vyrui. Galėčiau tada dirbti ramiau ir lengviau“, – tikino Vilkončius.

„Ach taip?.. Jis taip sakė? Jam reikia Valinsko? Na, tegul tada laikosi! Bus jam Valinskas, tegul laukia šeštadienio…“, –  audringai į partnerio pastabą sureagavo Inga Valinskienė.

Kas laukia Ingos ir Rolando? Ar jie ir toliau išliks projekto pora? Šeštadienį 19 val. – tiesioginė „Kviečiu šokti“ transliacija iš Teatro arenos per LNK.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt