Publikuota: 2009 sausio 7d. 13:59
15min.lt

TV6 eteryje startuoja linksma laida „Jokių kliūčių!“!

Juokingai kvailas ir nutrūktgalviškai linksmas realybės šou „Jokių kliūčių!“ prasidės jau šį šeštadienį, sausio 10 dieną, 21.00 val. ir pakeis milijonus pasaulyje pritraukusį muzikinį realybės šou „Amerikos dievaitis“.
Jokių kliūčių
TV6 nuotr. / Jokių kliūčių

Ar prisimenate Takeši pilį, jos didvyrius ir ne ką mažiau entuziazmu trykštančias narsias moteris? Naujame amerikiečių realybės šou „Jokių kliūčių!“ dar labiau pribloškiančiose ir neįtikėtinose užduotyse varžysis visai galvas pametę dalyviai.

Trenksmai, netikėtumo klyksmai ir purvo purslai laukia 24 narsuolių, pasiryžusių stoti į žūtbūtinę kovą. Nugalėtojas išeis ne tik aukštai iškėlęs galvą, bet ir nešinas 50 000 dolerių suma.

Visi žaidimo dalyviai bus nusiteikę itin azartiškai ir stengsis įveikti visas netikėtas kliūtis pasitaikiusias jų linksmame kelyje. Ar dalyviams bus taip pat linksma kaip žiūrovams, šeštadienį vakarojantiems su TV6 televizija, neaišku, bet beprotiškas šou ir dar beprotiškesnės užduotys privers nusišypsoti ne vieną rūstų veidą.

„Jokių kliūčių!“ kviečia linksmai pasijuokti iš dalyvių patirtų nesėkmių – klampojimo purvu, pasipriešinimo sienai į kurią integruotos bokso pirštinės, šokinėjimo pilvu ant milžiniškų minkštųjų rutulių ar kitokių šlapių atrakcijų.

Skausmingai juokingos užduotys, narsūs, greiti ir viskam pasiryžę dalyviai laidoje „Jokių kliūčių!“ – šį šeštadienį, sausio 10 dieną, 21.00 val. tik per TV6!

Komentuoti straipsnį
Žymės: TV6
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga