Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilijos draugas pavydi bučinių su Milanno seriale „Mano mylimas prieše“

Milanno ir Vilija Matačiūnaitė
LNK nuotr. / Milanno ir Vilija Matačiūnaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį penktadienį „Auksinė blykstė“ kvepės saldžiu muilu, nes pasiners į lietuviškų serialų užkulisius. Laidoje svečiuosis ne tik pirmųjų lietuviškų serialų aktoriai, kino legendos, bet ir nauji veidai, bandantys savo jėgas TV vaidyboje.

„Auksinėje blykstėje“ apie savo nuotykius filmavimo aikštelėje pasakojo naujausio LNK serialo „Mano mylimas prieše“ aktoriai. Dainininkai Vilija ir Milanno išdavė, kokiu būdu pateko į vaidinančiųjų gretas ir kaip gavo pagrindinius vaidmenis. Paklausus, kas sunkiausia atliekant režisieriaus nurodymus, abu prisipažino, kad – meilės scenos.

Atlikėjai ilgai kankinosi, kol pagaliau įveikė sudėtingiausią jiems filmavimo dalį. „Auksinės blykstės“ vedėjų paklausta, ar gerai Milano bučiuojasi, Vilija ėmė muistytis. Bandė išsisukti mergina nuo atsakymo, bet laidos vedėjui Kristupui baubliui prispyrus prie sienos su klausimu, ar Milanno bučiavosi prancūziškai, su liežuviu, naujai iškepta aktorė prisipažino, kad dainininko bučiniai neypatingi: „Na, jis bučiuojasi... na, taip... subtiliai“, – susigėdusi atsakė mergina.

Griežtesni serialo „Mano mylimas prieše“ aktoriai pasidarė ėmus įtarinėti, ar tik neužsimegs filmavimo aikštelėje naujas romanas. Abu kategoriškai atsakė, kad tai neįmanoma. Juk abu turi antras puses. Vilija prisipažino, kad turėjo bėdų dėl savo draugo.

„Jis – ne iš pramogų pasaulio, nesupranta tokių dalykų. Jis pavydus, tad sunkiai su tuo susigyveno“, – apie sunkumus aiškinantis mylimajam dėl meilės scenų su kitu vyriškiu pasakojo dainininkė.   

Vilijai su Milanno teko sudalyvauti aktorių atrankoje, kurią suorganizavo Saulėns ir Vydas. Vilijai reikėjo suvaidinti, kad ji randa Milanno su kita lovoje. Vilija priėjo ir be kalbų trenkė jam antausį.
Intriguojančios naujo serialo užkulisių detalės, negirdėtos kino legendų istorijos ir eurovizinės dainos – jau šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“ 19.10 val. per LNK.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt