Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasa Arlauskienė: „Dauguma visgi nori tapti žinomais veidais iš žurnalo“

Rasa Arlauskienė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Rasa Arlauskienė
Šaltinis: „Žmonės“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įžengusi į Lietuvos pramogų pasaulį kaip prabangi ponia, verslininkė Rasa Arlauskienė ten greitai pasijuto sava. Ji turi viską, ko reikia aukštuomenės damai: dailią išvaizdą, išlavintą skonį, tris aukštųjų mokyklų diplomus ir verslumo gyslelę, leidžiančią gerai gyventi. Susidraugavusi su elitu, Rasa šoktelėjo į kitą barikadų pusę – tapo renginių organizatore. Ir pamatė elitą visai kitoje šviesoje.

„Apkalbos, intrigos, manipuliacija... taip, pramogų pasaulis ir yra toks, kaip visi apie jį kalba. Bet nuo to išmokau gražiai atsiriboti“, – interviu žurnalui „Žmonės“ prisipažino Rasa.  

Kokių dar tiesų atrado, dirbdama šį darbą? „Supratau, kodėl žmonės linkę apkalbinėti vieni kitus: ne todėl, kad savaime yra blogi. Tiesiog, pažemindami kitus, jie bando aukščiau iškelti save – bet atskleidžia tik tai, kad jiems trūksta vidinės inteligencijos“, – savo pastebėjimais apie klubinėtojų elitą dalijasi Rasa.

Kai dėmesio siekiama per pigų blizgesį, dideles iškirptes, besaikius leopardinius raštus – tai klaiku. Žmonės, pajuskite subtilumą, saiką!..

Tačiau įgimta tolerancija, krikščioniškos vertybės išmokė ją niekada neteisti žmonių. Juk atlikti savo darbą nepaisant asmeniškumų – didis sugebėjimas. Ir šyptelėjusi priduria, kad tarp jų labai maža tokių, kurie sąžiningai nenorėtų tapti žinomais veidais iš žurnalo. Dauguma visgi labai džiaugiasi ten patekę.

Svetinga ir draugiška moteris neskirsto įžymybių į klases. Sako, svarbiau ne skandalingumas, o kokybė.

 „Kokybė reiškia, kad žvaigždė neturėtų vaikščioti su išnuomota suknele ir nutrintais batais, kurie gerai atrodo tik nuotraukose... Vertinu žmones, kurie turi skonį, nepakenčiu beskonybės ir pigumo. Kai dėmesio siekiama per pigų blizgesį, dideles iškirptes, besaikius leopardinius raštus – tai klaiku. Žmonės, pajuskite subtilumą, saiką!..“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt