Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys: „Kai Frida atsirado, šeima tapo dar svarbesnė“

Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Niekada viešai savo jausmų nedemonstruojantys bei asmeninį gyvenimą kruopščiai slepiantys televizijos laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė (32) ir dainininkas Edgaras Lubys (30) pirmąsyk per penkerius metus ryžosi pasidalyti savo istorija.

Edgaras sako, kad trejų metų draugystė iki vestuvių buvo pakankamas laiko tarpas pažinti vienas kitą. Vėliau pasirodė, kad, tokie skirtingi, jie su Živile turi daug bendro. O gyvenant kartu bendrystė dar labiau išryškėjo. Todėl buvo visiškai aišku, kad jųdviejų draugystė baigsis vestuvėmis.

„Šiais laikais žmonės naudojasi vienas kitu. Ir vyrui, ir moteriai patogu gyventi kartu, neįteisinant santykių. Visuomenė nebespaudžia, gali pagyventi su vienu, nebepatinka – su kitu. Tačiau pripažinimas, kad esame šeima, santykiams priduoda svorio“, – įsitikinęs Edgaras. „Visi sako: santuoka nieko nekeičia. Bet jei nekeičia, tai niekas išvis nesituoktų. Vyras ir draugas – du skirtingi dalykai“, – neabejoja ir Živilė.   

Ar nepasigenda laiko dviese dabar, kai ant rankų čiauška aštuonių mėnesių dukrelė Frida? „Vaikas sujungia, anksčiau būdavome užsiėmę savo darbais: aš – televizija, Edgaras – muzika. Dabar turime bendrą rūpestį, dalijamės darbais.“

„Kai Frida atsirado, šeima tapo dar svarbesnė, – tikina Edgaras. – Mes patys keičiamės augindami vaiką, jis mus moko daugiau nei patys didžiausi mokytojai. Esu tikras, kad laimę būtinai turėsi, jeigu būsi kantriai ir nuolankiai pasirengęs dirbti dėl jos.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt