Darius Aučyna

Visos temos
Darius Aučyna Alfredo Pliadžio nuotr./Darius Aučyna

Darius Aučyna (gimė 1989 m. gegužės 7 d.) – Lietuvos lengvosios atletikos sportininkas. Specializuojasi šuolio į tolį rungtyse. Daugkartinis Lietuvos čempionato prizininkas.

Darius Aučyna Europos čempionate

Europos lengvosios atletikos čempionate lietuvis nepasirodė trišuolio sektoriuje

Ričardas Rekst, Neringa Aidietytė, Tadas Šuškevičius, Airinė Palšytė

Europos lengvosios atletikos čempionate bus rekordinis lietuvių kiekis – 34

Ginkluoti, stiprūs, bet nepavojingi: Lietuvos lengvaatlečiai – kariškiai

Lietuvos šuolininkai į tolį universiados finale tenkinosi dešimta ir vienuolikta vietomis

Darius Aučyna Europos čempionate užėmė 23 vietą ir visi lietuviai jau baigė pasirodymą

Europos uždarų patalpų čempionate Darius Aučyna trišuolio rungtyje liko paskutinis

Rimantas Martišauskas

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato rutulio stūmimo atrankoje Rimantas Martišauskas užėmė 23-ią vietą

Dovilė Dzindzaletaitė

Lietuviai Europos lengvosios atletikos čempionatuose

Vaida Žūsinaitė

Darius Aučyna, Lina Grinčikaitė ir Vaida Žūsinaitė laimėjo lengvosios atletikos varžybas Austrijoje