2017 03 06

A.Daviso ir D.Cousinso duetas pagaliau atnešė D.Motiejūno klubui pergalę

Donatas Motiejūnas galėjo žaisti Los Andžele, tačiau derybos su „Lakers“ vadovais nesibaigė sėkmingai. Kovo 5-ąją jis nežaidė Los Andžele nei kaip „Lakers“, nei kaip „Pelicans“ žaidėjas, nes Naujojo Orleano ekipos treneris nepakėlė lietuvio nuo suolo. Tačiau DeMarcuso Cousinso ir Anthony Daviso duetas pagaliau atnešė „Pelicans“ pergalę 105:97 (26:20, 29:39, 28:14, 22:24).
Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas
Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pelicans“ nugalėjo „Lakers“ 105:97.
  • Tai pirmoji „Pelicans“ pergalė po D.Cousinso mainų, kai šis buvo aikštėje.
  • D.Cousinso ir A.Daviso duetas surinko 57 taškus ir 24 kamuolius.
  • D.Motiejūnas nebuvo pakeltas nuo suolo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 6 min. 39 sek. „Pelicans“ pirmavo 92:79 ir ramiai laukė pergalės Los Andžele.

Toks rezultatas galėjo suteikti keletą žaidimo minučių ir Donatui Motiejūnui. Tačiau staigi „Pelicans“ žaidimo griūtis vos nekainavo komandai pergalės.

Kai D.Cousinsas tapo „Pelicans“ žaidėju, su juo nuo vasario 20-osios Naujojo Orleano ekipa pralaimėjo visas 4 rungtynes.

„Pelicans“ laimėjo tik tada, kai D.Cousinso dėl 18-osios techninės pražangos buvo suspenduotas ir nepasirodė aikštėje dvikovoje su „Detroit Pistons“.

Šįkart varžovas pasitaikė tinkamas – „Lakers“ pralaimėjo jau 7 kartą paeiliui.

Bet simboliškai „Pelicans“ atsigavo tada, kai dėl šeštosios asmeninės pražangos D.Cousinsas priverstinai turėjo palikti aikštę.

Per keletą minučių „Pelicans“ išbarstė 13 taškų pranašumą ir likus žaisti pusantros minutės „Lakers“ išlygino rezultatą 97:97. Ne vietoje ir ne laiku po krepšiu pasitaikęs D.Cousinsas tada gavo šeštąją pražangą.

Kai tik D.Cousinsas atsisėdo ant suolo, „Pelicans“ spurtavo 8:0 ir nutiesė kelią į pergalę 105:97.

Nors D.Cousinsas per 31 minutę pelnė 26 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, su juo aikštėje „Pelicans“ pelnė 8 taškais mažiau nei „Lakers“.

Anthony Daviso sąskaitoje buvo 31 taškas ir 9 atkovoti kamuoliai. Palyginimui, su juo aikštėje „Pelicans“ pelnė 17 taškų daugiau nei „Lakers“.

„Lakers“ ekipai 19 taškų surinko Nickas Youngas.

Per 5 pastaruosius susitikimus D.Motiejūnas visai nežaidė jau trečią sykį.

„Pelicans“: A.Davisas 31, D.Cousinsas 26 (15 atk. kam.), J.Holiday 20 (12 rez. perd.), E.Moore'as 13.

„Lakers“: N.Youngas 19, D.Russellas ir B.Ingramas po 16, J.Clarksonas 14.