2016 12 29

Aistros Atlantoje: į veidą trenkęs C.Anthony išvarytas, M.Kuzminskui – minučių trupiniai

Carmelo Anthony nesusitvardęs Atlantos baudos aikštelėje trinktelėjo per veidą „Atlanta Hawks“ puolėjui Thabo Sefoloshai ir turėjo brangiai už tai sumokėti. NBA žvaigždės pašalinimas „New York Knicks“ komandai kainavo pergalę. Mindaugo Kuzminsko klubas Atlantoje krito po pratęsimo 98:102 (25:22, 22:23, 19:20, 19:20, 13:17).
Carmelo Anthony ir Thabo Sefolosha
Carmelo Anthony ir Thabo Sefolosha / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ pralaimėjo Atlantoje 98:102.
  • C.Anthony antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės.
  • „Knicks“ žvaigždė sudavė į veidą Th.Sefoloshai.
  • M.Kuzminskas per 3 minutes taškų nepelnė.

C.Anthony buvo išvarytas iš aikštės dar antrojo kėlinio pabaigoje. Th.Sefoloshai į veidą trinktelėjęs puolėjas iš pradžių buvo nubaustas technine pražanga. Kai teisėjai peržiūrėjo epizodą, nusprendė pašalinti 10 taškų pelniusį puolėją.

Šis po konfliktiško epizodo kibo Th.Sefoloshai į atlapus, bet krepšininkus išskyrė komandos draugai ir arenos apsauga.

„Jis trenkė man per veidą. Bet koks skirtumas. Tik džiaugiuosi, kad teisėjai peržiūrėjo epizodą ir priėmė gerą sprendimą“, – po rungtynių sakė Th.Sefolosha.

C.Anthony po mačo atsisakė bendrauti su žurnalistais.

Nors aikštėje nebeliko pagrindinio konkurento dėl minučių, M.Kuzminskas šioje situacijoje nieko nelaimėjo. Jis aikštėje tepraleido 3 minutes, per kurias pasižymėjo tik klaida ir pražanga.

Aistros neatslūgo. Trečiajame kėlinyje verždamasis krepšio link šiurkščiai sustabdytas Derrickas Rose'as. Dwightas Howardas buvo nubaustas nesportine pražanga. Ketvirtajame jau Kristapas Porzingis kietai guldė ant žemės Dennisą Schroderį, bet prasmuko su paprasta pražanga.

Tiesa, net ir be C.Anthony „Knicks“ iki paskutinių pratęsimo sekundžių tampėsi su „Hawks“.

Rezultatą galėjo persverti Derrickas Rose'as (97:98), bet šis likus žaisti 6 sekundes suklupo ir prarado kamuolį. Kai Dennisas Schroderis sumetė abi baudas, varžovų pražangą mesdamas tritaškį išprovokavo Kristapas Porzingis. Latvis galėjo išlyginti rezultatą (97:100), bet pataikė tik vieną baudą iš trijų.

„Aš be galo nusivylęs, kad pramečiau tokias svarbias baudas. Turbūt šiąnakt dar ilgai apie jas galvosiu“, – nusiminė K.Porzingis.

Derrickas Rose'as ir Kristapas Porzingis pralaimėjusiems pelnė atitinkamai 26 ir 24 taškus.

„Jokių pasiteisinimų. Turėjome puikų šansą laimėti. Prisiimu didelę dalį kaltės“, – po rungtynių nusivylęs kalbėjo D.Rose'as.

„Hawks“ gretose žibėjo 27 taškus surinkęs Dennisas Schroderis ir galingą dvigubą dublį užfiksavęs Dwightas Howardas (16 tšk., 22 atk. kam.).

„Knicks“ Atlantoje vertėsi be riešo traumą patyrusio Courtney Lee.

„Knicks“: D.Rose'as 26, K.Porzingis 24, J.Holiday'us ir J.Noah (16 atk. kam.) po 14, C.Anthony 10.

„Hawks“: D.Schroderis 27, D.Howardas 16 (22 atk. kam.), K.Korveris 13, P.Millsapas 12, T.Sefolosha ir K.Bazemore'as po 11.