2017 04 16

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs J.Wallas vedė „Wizards“ į pergalę

Pergale NBA atkrintamąsias pradėjo „Washington Wizards“ klubas, savo aikštėje 114:107 (25:29, 20:19, 38:28, 31:31) nugalėjęs „Atlanta Hawks“ krepšininkus.
Johnas Wallas su kamuoliu
Johnas Wallas su kamuoliu / „Scanpix“ nuotr.

„Wizards“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (18:8), tačiau „Hawks“ netruko ją panaikinti ir antrajame ketvirtyje aštuonių taškų pranašumą jau turėjo svečiai (31:39).

„Wizards“ puolėjas Otto Porteris Jr. antrą trečio kėlinio minutę tolimu metimu persvėrė rezultatą (53:52), ir nuo tada „Wizards“ visuomet buvo priekyje.

Tai ketvirtoji „Wizards“ pergalė prieš „Hawks“ iš eilės.

Johnas Wallas pasiekė karjeros rezultatyvumo atkrintamosiose rekordą, pelnydamas 32 taškus. 15 iš jų J.Wallas surinko trečiajame kėlinyje.

Be to, jis atliko 14 rezultatyvių perdavimų, tad tai neabejotinai geriausios 26-erių krepšininko rungtynės NBA atkrintamosiose iki šiol (19 rungtynių).

„Wizards“: J.Wallas 32 (14 rez. perd.), B.Bealas 22, M.Morrisas 21, M.Gortatas 14 (10 atk. kam.).

„Hawks“: D.Schroderis 25 (9 rez. perd.), P.Millsapas 19, T.Prince'as 14, K.Bazemore'as 12.