2017 03 21

Aštuoni Mindaugo Kuzminsko taškai ketvirtajame kėlinyje nepaguodė „Knicks“

Mindaugas Kuzminskas Los Andžele žaidė beveik visą ketvirtąjį kėlinį, tačiau tai neturėjo paguosti nei jo, nei „New York Knicks“ komandos. Lietuvis buvo aikštėje todėl, kad „Los Angeles Clippers“ saugiu skirtumu laukė rungtynių pabaigos, kuriose nesulaukė didelio pasipriešinimo iš atvykėlių iš Niujorko 114:105 (29:23, 34:30, 34:19, 17:33).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ pralaimėjo „Clippers“ 105:114.
  • Niujorko klubas patyrė 5 pralaimėjimą per 6 rungtynes.
  • M.Kuzminskas pelnė 8 taškus.
  • Visi lietuvio taškai surinkti ketvirtajame kėlinyje.

Kai Mindaugas Kuzminskas pirmą kartą pasirodė aikštėje pakeisdamas Carmelo Anthony pirmojo ketvirčio pabaigoje, situacija dar nebuvo tokia tragiška – „Knicks“ atsiliko 19:20.

Bet kai lietuvis ruošėsi palikti parketą antrojo kėlinio viduryje, rungtynės jau po truputį slydo „Knicks“ iš rankų (28:40).

Po pertraukos „Clippers“ nutolo 80:57, o didžiulis skirtumas leido pasimėgauti žaidimo minutėmis M.Kuzminskui.

Lietuvis žaidė 9 pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes ir per jas surinko visus savo 8 taškus. Likus žaisti tris minutes ir „Clippers“ pirmaujant 109:92, „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas pakeitė puolėją slovėnu Saša Vujačičiumi.

Sprendimas pasiteisino.

Būtent po S.Vujačičiaus ir Rono Bakerio tritaškių „Knicks“ inicijavo paskutinį pasispardymą ir priešpaskutinę minutę priartėjo 101:109. Tačiau Willy Hernangomezas nesugraibė kamuolio po krepšiu ir „Clippers“ įtvirtino persvarą.

18 minučių ant parketo praleidęs M.Kuzminskas įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

„Clippers“ laimėjo antrą kartą paeiliui, bet tik 7-ą per 15 pastarųjų rungtynių. Los Andželo klubas padidino atotrūkį Vakarų konferencijoje nuo šeštoje vietoje žengiančio Domanto Sabonio „Oklahoma City Thunder“ klubo dviem pergalėmis.

„Clippers“ nugalėjo „Knicks“ 10 kartą iš eilės. Niujorkas pralaimėjo 5 kartą per 6 pastaruosius susitikimus.

„Knicks“: K.Porzingis (11 atk. kam.) ir D.Rose'as po 18, C.Anthony 16, J.Holiday 11.

„Clippers“: B.Griffinas 30, A.Riversas 17, D.Jordanas (10 atk. kam.), J.Crawfordas ir J.Redickas po 14, Ch.Paulas 13 (13 rez. perd.).