2017 05 17

Be šansų: „Warriors“ nušlavė be lyderio likusius „Spurs“

Be lyderio Kawhi Leonardo likę „San Antonio Spurs“ 100:136 (16:33, 28:39, 31:34, 25:30) neturėjo šansų prieš „Golden State Warriors“ ekipą ir Vakarų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių jau atsilieka 0:2.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po intriguojančios pirmųjų rungtynių kovos, antrosiose viskas buvo aišku labai greitai.

Stephenas Curry per tris kėlinius pelnė 29 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei galėjo ilsėtis.

Kevinas Durantas pridėjo 16 taškų. Draymondas Greenas pelnė 13 taškų, bet atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo du metimus.

Net „Warriors“ naujokas Patrickas McCaw papildė sąskaitą 18 taškų.

Tai buvo jau dešimta „Warriors“ pergalė iš eilės šio sezono atkrintamosiose.

„Spurs“ ekipoje vyravo chaosas ir tik du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Jonathonas Simmonsas pirmajame kėlinyje pelnė 17 iš 22 taškų ir „Spurs“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

San Antonio klubas šioje serijoje verčiasi be traumuotų Kawhi Leonardo ir Tony Parkerio.

Šiose rungtynėse tik 7 minutes žaidė dėl sutraumuoto K.Leonardo kaltintas Zaza Pačulija. Manoma, kad šis susižeidė kulną. „Warriors“ taip pat turi verstis be Andre Iguodalos.

„Warriors“ atsarginis suolelis žaidė geriausiai šį sezoną – pelnė net 63 taškus.

Treneris Greggas Popovichius po rungtynių pyko ant savų žaidėjų, kurie atvyko jau pralaimėję: „Nereikia čia niekuo teisintis. Jie visi tiesiog gailėjosi savęs ir nežaidė. Negalima taip laimėti. Kitose rungtynėse turime užsidegti iš naujo.“

Treneris dar nežino, ar trečiose rungtynėse K.Leonardas galės padėti komandai. Jo būklė vertinama kiekvieną dieną ir tai paaiškės tik prieš rungtynes.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks San Antonijuje.

„Warriors“: S.Curry 29, P.McCaw 18, K.Durantas 16, D.Greenas 13, K.Thompsonas 11, S.Livingstonas ir I.Clarkas po 10.

„Spurs“: J.Simmonsas 22, D.Bertanis 13.