2017 02 14

D.Motiejūnas pratęsė tritaškių sausrą, bet prie pergalės prisidėjo kova po krepšiu

Donatas Motiejūnas dėjimu pelnė pirmuosius „New Orleans Pelicans“ taškus ketvirtajame kėlinyje. Vėl solidžiai po krepšiu kovojęs lietuvis svariai prisidėjo prie sunkios pergalės prieš „Phoenix Suns“ krepšininkus 110:108 (29:28, 24:30, 24:22, 33:28).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pelicans“ palaužė „Suns“ klubą 110:108.
  • D.Motiejūnas pelnė 4 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.
  • D-Mo trūko vieno atkovoto kamuolio iki asmeninio sezono rekordo.
  • Lietuvis tritaškio nepataikė jau 9 mačus iš eilės.

D.Motiejūnas ant parketo iš viso praleido 18 minučių, pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį klydo ir du prasižengė.

26-erių puolėjas buvo per vieną atkovotą kamuolį nuo praėjusiame mače pasiekto asmeninio sezono rekordo.

Tiesa, D.Motiejūnas vėl nepataikė tritaškio. Ši jo tolimų metimų sausra tęsiasi nuo sausio 27-osios. Per 9 pastarąsias rungtynes pro šalį skriejo 10 D-Mo tritaškių.

Tačiau D.Motiejūno tritaškių šįkart neprireikė. Mačo nugalėtojas paaiškėjo paskutinę minutę. Anthony Davisas likus 40 sek. dvitaškiu persvėrė rezultatą 109:108. Vėliau jis blokavo Erico Bledsoe metimą, o lemiamame išpuolyje „Suns“ prametė tris metimus.

Iš viso 4 blokus išrašęs A.Davisas buvo naudingiausias „Pelicans“ gretose – pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Anthony Davisas

„Suns“ nepakako fantastiško gynėjų žaidimo – Ericas Bledsoe ir Devinas Bookeris surinko atitinkamai 37 ir 21 tašką. Beje, D.Bookeris jau 19 iš 21 pastarųjų rungtynių baigė pelnydamas mažiausiai 20 taškų. Šioje serijoje bent 20 taškų D.Bookeris buvo pelnęs 16 mačų paeiliui. 20-metis tapo jauniausiu NBA krepšininku, turėjusiu tokią seriją.

„Pelicans“ išlaikė lengviausią tęstą, kuris komandos laukė pastaruoju metu. Ketverias artimiausias rungtynes Naujojo Orleano komanda žais prieš keturias aukščiau jų Vakarų konferencijoje esančias komandas.

Beje, tai buvo pirmas kartas per pastarąjį mėnesį, kai „Pelicans“ laimėjo du mačus paeiliui.

„Pelicans“: A.Davisas 24 (10 atk. kam., 4 blk.), J.Holiday 18 (8 rez. perd.), E.Moore'as ir T.Evansas po 15, S.Hillas 12.

„Suns“: E.Bledsoe 37, D.Bookeris 21, P.J.Tuckeris (16 atk. kam.) ir B.Knightas po 11, A.Lenas 10.