2017 03 19

D.Sabonis prie „Thunder“ pergalės prisidėjo 6 taškais

NBA reguliariojo sezono rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ (40-29) rezultatu 110:94 (29:19, 34:22, 22:24, 25:29) namuose nugalėjo „Sacramento Kings“ (27-42).
Domantas Sabonis mače su „Kings“
Domantas Sabonis mače su „Kings“ / „Scanpix“ nuotr.

„Thunder“ laimėjo penktą kartą iš eilės – šiuo metu tai ilgiausia pergalių serija NBA lygoje.

„Kings“ priekyje buvo tik kartą – kai rezultatas buvo 10:9, sužaidus mažiau nei 6 minutes.

Tuomet steveno Adamso dėjimas pradėjo „Thunder“ spurtą 11:0 ir atsilikusi „Kings“ ekipa daugiau nebepriartėjo mažesniu nei 8 taškų skirtumu.

Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis žaidė 26 minutes, pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 28 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Dougas McDermottas 21, Stevenas Adamsas 16 (13 atk. kam.).

„Kings“: Georgios Papagiannis 14 (11 atk. kam.), Skalas Labissiere 13, Buddy Hieldas 11.