2017 11 20

Domantas Sabonis karaliavo po Majamio krepšiais

15 žaidėjų Majamyje rungtyniavo ilgiau nei Domantas Sabonis, tačiau nė vienas jų vis tiek neprilygo lietuviui pagal atkovotus kamuolius.
Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis
Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pacers“ sutriuškino „Heat“ klubą 120:95.
  • Tai didžiausia „Pacers“ pergalė šį sezoną.
  • D.Sabonis surinko 8 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.
  • Joks kitas žaidėjas aikštėje neprilygo lietuviui pagal atkovotus kamuolius.

21-erių puolėjas efektyviu žaidimu prisidėjo prie užtikrintos „Indiana Pacers“ krepšininkų pergalės prieš „Miami Heat“ ekipą 120:95 (29:27, 29:28, 32:12, 30:27).

Tai buvo didžiausiu skirtumu iškovota „Pacers“ pergalė šį sezoną.

„Siaubingos rungtynės. Nuo pirmos iki paskutinės minutės“, – neslėpė „Heat“ gynėjas slovėnas Goranas Dragičius.

Iki pertraukos aikštėje dar vyko lygi kova, bet likusią 25 minučių atkarpą svečiai laimėjo net 69:40 ir atakavo krepšį 60 procentų taiklumu.

Tai buvo pirmoji „Pacers“ krepšininkų pergalė Majamyje nuo 2014-ųjų lapkričio 12-osios.

Prie jos daugiausia prisidėjo Bojanas Bogdanovičius, surinkęs 26 taškus. 25 pridėjo pagrindinis „Pacers“ vidurio puolėjas Mylesas Turneris. 11 metimų iš 14 pataikęs aukštaūgis sutrumpino D.Sabonio žaidimo laiką. Tačiau šis vis tiek išliko superefektyvus.

Vos per 18 minučių D.Sabonis sugriebė 10 atšokusių kamuolių – daugiausia iš visų abiejų komandų krepšininkų.

Jam neprilygo net „Heat“ centras Hassanas Whiteside'as (7 atk. kam.), kuris šį sezoną sugriebia vid. net 14,1 atšokusio kamuolio.

Lietuvis taip pat pasižymėjo 8 taškais (4/7 dvit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Pralaimėjusiems 21 tašką surinko Wayne'as Ellingtonas.

„Gėdingas pasirodymas“, – neslėpė „Heat“ žaidėjas.

„Pacers“: B.Bogdanovičius 26, M.Turneris 25, V.Oladipo 15, Th.Youngas ir D.Collisonas (10 atk. kam.) po 12.

„Heat“: W.Ellingtonas 21, J.Richardsonas ir H.Whiteside'as po 15, J.Johnsonas 10.