2017 10 25

Domantas Sabonis tęsia šou – fantastiškas pataikymas ir dvigubas dublis

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Fantastiškai žaidęs lietuvis pelnė dvigubą dublį.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete pasirodęs D.Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.

Antrose rungtynėse iš eilės dvigubą dublį pelnęs lietuvis ir vėl pataikė visus metimus iš žaidimo – 7/7.

Visa Indianos komanda pasižymėjo itin geru pataikymu – net 67 proc. metimų iš žaidimo buvo taiklūs.

Victoras Oladipo pelnė 28 taškus ir buvo rezultatyviausias, tačiau nesnaudė ir kiti – Cory Josephas surinko 21 tašką, Bojanas Bogdanovičius – 19.

Sekmadienį dramatiškai „Oklahoma City Thunder“ ekipą nugalėję „Timberwolves“ prieš „Pacers“ turėjo mažai šansų.

Išsiskyrė tik 28 taškus surinkęs Karlas-Anthony Townsas.

Minesotos ekipa turėjo verstis be Jimmy Butlerio, kurio vietą startiniame penkete užėmęs Shabazzas Muhammadas pirmajame kėlinyje pataikė tik vieną metimą iš penkių.

Po didžiosios pertraukos rezultatas buvo lygus 61:61, tačiau „Pacers“ laimėjo trečiąjį kėlinį 37:23 ir intriga išnyko.

„Timberwolves“: K.Townsas 28, N.Bjelica ir J.Crawfordas po 18, S.Muhammadas 14.

„Pacers“: V.Oladipo 28, C.Josephas 21, B.Bogdanovičius 19, D.Sabonis ir D.Collinsonas po 15, T.J.Leafas 11.