2016 10 17

Domanto Sabonio debiutas „Thunder“ arenoje – pergalingas

Domantas Sabonis jau penktąsias NBA ikisezonines rungtynes iš eilės pradėjo starto penkete. „Oklahoma City Thunder“ ekipa namuose 112:94 (27:21, 29:28, 31:20, 25:25) pranoko „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus, o prie pergalės 20-metis lietuvis prisidėjo toliau demonstruodamas įžaidėjo įgūdžius.

D.Sabonis per 24 minutes įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Tai buvo pirmasis Domanto pasirodymas Oklahomos „Chesapeake“ arenoje.

„Thunder“ aistruoliai žavėjosi 211 cm ūgio puolėjo judesiais ir perdavimais. Beje, daugiau rezultatyvių perdavimų Oklahomos klube už Domantą atlieka tik gynėjai Russellas Westbrookas bei Victoras Oladipo.

Aukštaūgio vidurkis – 2,6 perdavimo per rungtynes.

Pirmąsias rungtynes po traumos Madride sužaidė vidurio puolėjas Stevenas Adamsas. Vienas „Thunder“ lyderių per 23 minutes pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Naudingiausiai rungtyniavo Russellas Westbrookas, per 31 minutę surinkęs 26 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„Timberwolves“ požiūris į rungtynes buvo kitoks – jie leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams ir vertėsi be branduolio narių Karlo-Anthony Townso, Andrew Wigginso ar Ricky Rubio.

Adreianas Payne'as buvo rezultatyviausias – surinko 16 taškų.

„Thunder“ spalio 19-ąją dar sužais vienerias namų rungtynes su „Denver Nuggets“ ir baigs kontrolinių rungtynių ciklą.

NBA sezono startas spalio 25-ąją.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 26 (10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 20 (11 atk. kam.), Victoras Oladipo, Semajus Christonas, Joffrey Lauvergne'as ir Kyle'as Singleris po 11, Enesas Kanteris 10.

„Timberwolves“: Johnas Lucasas 18, Adreianas Payne'as 16, Nemanja Bjelica ir Tyusas Jonesas po 11, Cole'as Aldrichas 10.