2017 01 15

Donatas Motiejūnas ir „Pelicans“ liko šešėlyje Čikagoje

„New Orleans Pelicans“ krepšininkai (16-25) ir Donatas Motiejūnas stipriai nusileido po lenta varžovams ir pralaimėjo NBA rungtynes 99:107 šeštadienį „Chicago Bulls“ komandai (20-21).
NBA rungtynės: „Bulls“ – „Pelicans“
NBA rungtynės: „Bulls“ – „Pelicans“ / „Scanpix“ nuotr.

Per savo trečiąsias rungtynes šį sezoną D.Motiejūnas žaidė 7 minutes ir pelnė 2 taškus. Lietuvis pataikė vieną dvitaškį iš dviejų, atkovojo 2 kamuolius bei kartą suklydo.

Nors D.Motiejūnas žaidė nedaug, jo +/ – rodiklis (žaidimo rezultatas krepšininkui būnant aikštėje) – plius 2 – buvo vienas iš dviejų teigiamų komandoje.

„Pelicans“ lyderis Athony Davisas vėl sužaidė įspūdingas rungtynes, pelnęs 36 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir blokavęs 3 metimus, bet „Bulls“ turėjo tvirtus ragus.

Čikagos krepšininkai laimėjo kovą dėl kamuolių 63:42, o lyderiai žaidė rezultatyviai puolime. Po ligų vėl gerai jautėsi Jimmy Butleris, surinkęs 28 taškus. Dwyane'as Wade'as įmetė 22, iš jų net 17 per ketvirtą kėlinį.

J.Butleris nevyniojo žodžių į vatą, paklaustas, kaip laikėsi sirgdamas. „Pragaras. Štai, kaip viskas atrodė, – sakė J.Buttleris. – Bet galiausiai tapo geriau. Mano vaikinai rūpinosi namie, tiekdami skysčius, bet tai nebuvo gražus vaizdas.“

Po šios pergalės „Bulls“ liko devintoje Rytų konferencijos vietoje. „Pelicans“ krepšininkai yra vienuolikti Vakaruose.

„Bulls“: Jimmy Butleris 28, Dwyane'as Wade'as 22, Tajus Gibsonas 15.

„Pelicans“: Anthony Davisas 36 (14 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 16, Tyreke'as Evansas 14.