2017 04 18

Fenomenalus Kawhi Leonardas nušlavė „Grizzlies“

„San Antonio Spurs“ pirmojo NBA atkrintamųjų rato antrose rungtynėse 96:82 (29:16, 27:21, 19:28, 21:17) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kawhi Leonardas sužaidė rezultatyviausias karjeros atkrintamųjų rungtynes – pelnė 37 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Komandos lyderis pataikė visus 19 baudos metimų.

„Spurs“ pirmavo praktiškai visas rungtynes, išskyrus 13 sekundžių, ir laimėjo laimėjo dešimtas iš eilės atkrintamųjų rungtynes prieš Memfio ekipą.

Tony Parkeris nugalėtojams pridėjo 15 taškų.

Memfio ekipai Mike'as Conley pelnė 24 taškus, Zachas Randolphas – 18-a.

Ketvirtajame kėlinyje Grizliai buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų, tačiau „Spurs“ atsakė T.Parkerio ir Pau Gasolio tritaškiais ir susigrąžino dviženklį pranašumą.

Pirmajame kėlinyje Vince'as Carteris užsidirbo techninę pražangą, kai galva bandė nokautuoti Kyle'ą Andersoną.

Įdomu, kad reguliariajame sezone Memfio ekipa namuose dukart nugalėjo „Spurs“.

LaMarcusas Aldridge'as tapo penktuoju žaidėju nuo 2006 metų, kuris pelnė 1000 taškų per 46 atkrintamųjų rungtynes. Jis prisijungė prie Stepheno Curry, Kevino Duranto, Jameso Hardeno ir Russello Westbrooko.

„Spurs“ treneriui Greggui Popovichiui tai buvo jau 160-oji pergalė atkrintamosiose. Jis atsilieka tik nuo Philo Jacksono (229) ir Pato Riley (171).

Trečiosios serijos rungtynės ketvirtadienį vyks Memfyje.

„Spurs“: K.Leonardas 37, T.Parkeris 15, D.Greenas 12, L.Aldridge'as 11, P.Gasolis 10.

„Grizzlies“: M.Conley 24, Z.Randolphas 18, M.Gasolis ir V.Carteris po 12.