2016 04 09

Galimoje atkrintamųjų repeticijoje – Jono Valančiūno „Raptors“ pergalė

Vienintelis iš reguliariųjų „Raptors“ starto penketo žaidėjų nuo pirmų minučių žaidęs Jonas Valančiūnas nepiktnaudžiaudamas metimais prisidėjo prie Toronto klubo pergalės. Dwane’o Casey auklėtiniai šeštadienio naktį namie 111:98 nugalėjo „Indiana Pacers“ ekipą. „Dinozaurams“ neprireikė net Kyle’o Lowry, DeMaro DeRozano bei Luiso Scola pagalbos.
Monta Ellis ir Jonas Valančiūnas
Monta Ellis ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Indiana Pacers“ ekipai, kad patektų į atkrintamąsias, reikia į kišenę įsimesti dar vieną pergalę arba laukti „Chicago Bulls“ krepšininkų nesėkmės.

Rungtynėse J.Valančiūnas per 21-ą minutę pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną bloką ir keturiskart suklydo ir dvikovą baigė turėdamas tris pražangas.

Rezultatyviausias „Raptors“ gretose buvo naujokas Normanas Powellas, savo rezultatyvumo rekordą šeštadienio naktį pagerinęs 9 taškais. 21-erių JAV krepšininkas akistatoje pelnė 27 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį. Iki šiol N.Powellas daugiausiai taškų (18) buvo pelnęs praeito mėnesio rungtynėse su „Oklahoma City Thunder“.

Beje, „Raptors“ su Indianos klubu gali susitikti atkrintamųjų pirmame etepe, jei pastarajam pavyks pakilti į spetintą vietą. Šiuo metu joje puikuojasi „Detroit Pistons“ krepšininkai, turintys viena pergale daugiau.

Pirmame ketvirtyje 8 iš visų savo 14 taškų pelnęs Paulas Gerorge’as įkvėpė „Pacers“, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje D.Casey komandai pavyko susigriebti ir ketvirtį laimėti 20:15.

Antrame kėlinuke valdžią perėmęs N.Powellas pelnė 10 taškų, o „Raptors“ daugiau nebeatsiliko.

Trečio ketvirčio pabaigoje „dinozaurai“ jau buvo susikrovę 16 taškų persvarą (82:66), kurios neiššvaistė iki pat finalinės sirenos.

„Raptors“: N.Powellas 27, D.Wrightas (4 atk. kam.) 19, C.Josephas (9 rez. perd.) 18.

„Pacers“: M.Ellis (4 rez. perd.) 17, S.Hillas 16, P.George’as 14.