2016 10 07

Įsibėgėja: Kevinas Durantas sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Warriors“ gretose

Kevinas Durantas apsipranta su „Golden State Warriors“ apranga. Svarbiausią vasaros sprendimą priėmęs naujasis NBA vicečempionų narys į „Sacramento Kings“ krepšį sumetė 25 taškus, o „Warriors“ San Chozė palaužė varžovus 105:96 (27:24, 23:31, 28:23, 27:18). Tai buvo rezultatyviausias buvusio "Oklahoma City Thunder" lyderio mačas Oklande.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Scanpix“ nuotr.

K.Durantas per 26 minutes pasižymėjo 25 taškais (8/11 met.) ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

Ankstesnėse rungtynėse su „Toronto Raptors“ ir „Los Angeles Clippers“ jis buvo pelnęs atitinkamai 9 ir 21 tašką.

Rezultatyviausią mačą KD sužaidė pliaupiant klaidų lietui. „Warriors“ dar iki pertraukos prarado net 15, o iš viso – 24 kamuolius.

Steve'as Kerras aikštėje panaudojo net 17 žaidėjų, o K.Durantui geriausiai talkino Ira Clarkas (16 tšk.), Stephenas Curry (13 tšk.) ir Klay'us Thompsonas (11 tšk.).

„Kings“ klube išsiskyrė 20 taškų įmetęs DeMarcusas Cousinsas, kuriam užteko vos 20 minučių.

Tai – ir prastos naujojo „Warriors“ vidurio puolėjo Zaza Pačulijos gynybos nuopelnas. Pats S.Kerras pripažino, kad Festus Ezeli ir Andrew Bogutą pakeitęs gruzinas negali gintis taip, kaip jo pirmtakai Oklande.

„Scanpix“/AP nuotr./Dwyane'as Wade'as

Į „Chicago Bulls“ persikėlusiam Dwyane'ui Wade'ui dar reikia laiko įsibėgėti. „Bulls“ 108:115 nusileido „Indiana Pacers“ ekipai, o 34-erių gynėjas pasižymėjo tik 10-ia taškų, pataikydamas vos 3 metimus iš 9.

Pirmosiose savo rungtynėse su „Bulls“ apranga jo sąskaitoje buvo tik 6 taškai.

40 minučių

„Scanpix“ nuotr./Tomašas Satoranskis

„Washington Wizards“ naujokui iš Čekijos Tomašui Satoranskiui davė pasižymėti net 40 minučių. Trejų metų 9 milijonų JAV dolerių sutartį sudaręs įžaidėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o jo diriguojama „Wizards“ po pratęsimo palaužė „Philadelphia 76ers“ 126:119.

Dėl traumų po dvejų metų pertraukos į aikštę sugrįžęs „76ers“ vidurio puolėjas Joelis Embiidas per 12 minučių surinko 5 taškus. Starto penkete rungtynes pradėjęs kroatas Dario Šaričius per 18 minučių surinko 14 taškų.